Povezane vesti

Vučićevo završno obraćanje UOČI IZBORA: Izađite i glasajte! Srbija hoće, može i mora da bude najbolja u svemu!

Vučićevo završno obraćanje UOČI IZBORA: Izađite i glasajte! Srbija hoće, može i mora da bude najbolja u svemu!

Srbija danas 18.06.2020
Predsednik Srbije i lider Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić, večeras se obratio naciji pred republičke izbore 2020. godine. Republički izbori održaće se u nedelju 21. juna 2020. godine, a večeras od ponoći počinje izborna tišina… »
"Na Vidovdan se sve vidi, videće se i ko je izdao Kosovo": Vučić o KiM i ostalim aktuelnim temama

"Na Vidovdan se sve vidi, videće se i ko je izdao Kosovo": Vučić o KiM i ostalim aktuelnim temama

Telegraf 18.06.2020
Ja kažem da se to neće desiti i džaba su izjave Avdulaha Hotija, a da li će nama biti lako, to ćemo tek da vidimo - istakao je Vučić. Predsednik Srbije i lider Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić gostovao je u specijalnoj emisiji na… »
Vučić: Zabrinule me neke stvari koje sam čuo od Lavrova

Vučić: Zabrinule me neke stvari koje sam čuo od Lavrova

Mondo 18.06.2020
Boriću se žestoko za Kosovo i Metohiju, bolje i više od onih kojima su usta puna junačenja, a dela su im bila više nego prazna, poručio je večeras predsednik Aleksandar Vučić. Boriću se žestoko za Kosovo i Metohiju, bolje i više od onih kojima… »
Naši seniori i izbori Među kandidatima za poslanike Skupštine Srbije i 185 najstarijih: Partije penzionerima veruju

Naši seniori i izbori Među kandidatima za poslanike Skupštine Srbije i 185 najstarijih: Partije penzionerima veruju

Večernje novosti 18.06.2020
Najviše seniora na listama Saveza vojvođanskih Mađara - 26, radikala, "Metle"... U TRCI za poslanička mesta u 12. sazivu Skupštine Srbije nalazi se i 185 penzionera. Oni su raspoređeni u 18 od 21 stranke i koalicije koje će se naći na glasačkom… »
Dašić: Kragujevac postaje centar koji privlači investicije

Dašić: Kragujevac postaje centar koji privlači investicije

RTK 18.06.2020
Predsednik Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić podržava samo onu izbornu listu koja nosi njegovo ime i to je jedina lista za koju se borimo i za koju želimo da dobijemo poverenje građana, izjavio je Darko Glišić, predsednik Izvršnog odbora… »
Šević: SPS prepoznaje stručnost i energiju mladih ljudi i aktivno ih podstiče da svoja znanja i veštine upotrebe za…

Šević: SPS prepoznaje stručnost i energiju mladih ljudi i aktivno ih podstiče da svoja znanja i veštine upotrebe za…

Top press 18.06.2020
Topola – Kandidat za odbornika u Skupštini opštini Topola na predstojećim izborima na listi Ivica Dačić „Socijalistička partija Srbije (SPS), Jedinstvena Srbija (JS) – Dragan Marković Palma“ podnosioca Koalicija „Socijalistička partija… »
Darko Glišić: Nema dileme! Nikola Dašić je kandidat SNS u Kragujevcu

Darko Glišić: Nema dileme! Nikola Dašić je kandidat SNS u Kragujevcu

Kurir 18.06.2020
Kandidat Srpske napredne stranke u Kragujevcu je Nikola Dašić, tu nema dileme. Želimo da dobijemo podršku građana za njegov izbor za gradonačelnika, ne postoji nikakva alternativa za to, istakao je Darko Glišić, predsednik Izvršnog odbora Srspke… »
Stara obećanja naprednjaka za novi mandat

Stara obećanja naprednjaka za novi mandat

Danas 18.06.2020
Užička predizborna razglednica Za 67 mesta u užičkoj skuštini, na predstojećim lokalnim izborima, takmičiće se sedam učesnika – dve koalicije, tri stranke, jedan pokret i jedna grupa građana, odnosno jedna izborna lista manje, nego pre četiri… »
Petrašinović: Mi menjamo Srbiju, menjamo Kragujevac i otvaramo prostor novim mladim ljudima, da učestvuju, vode i biraju…

Petrašinović: Mi menjamo Srbiju, menjamo Kragujevac i otvaramo prostor novim mladim ljudima, da učestvuju, vode i biraju…

iKragujevac 18.06.2020
Intervju sa predsednikom Skupštine grada Kragujevca Miroslavom Petrašinovićem. Koji je vaš komentar na podele u KG odboru SNS? Tih podela apsolutno nema. Podsetiću vas da je naša izborna lista u Kragujevcu u Gradskom odboru Srpske napredne stranke… »
Sve što bi trebalo da znate o izborima 2020: Kako i za koga možete da glasate i kad stižu rezultati

Sve što bi trebalo da znate o izborima 2020: Kako i za koga možete da glasate i kad stižu rezultati

iKragujevac 18.06.2020
U nedelju, 21. juna, građani Srbije izlaze na izbore, kada će imati prilike da glasaju za narodne poslanike. Osim toga, glasaće se za odbornike gradskih i opštinskih skupština u velikom delu opština i gradova, a u Vojvodini će se birati i… »
U Vlasotincu pravo glasa ima 23.623 birača

U Vlasotincu pravo glasa ima 23.623 birača

Jugmedia 18.06.2020
Na republičkim i lokalnim izborima zakazanim za nedelju 21.jun, na teritoriji opštine Vlasotince, biračko pravo ima 23.623 građana. Glasanje će se odvijati na 58 biračkih mesta. Opštinska izborna komisija i Radno telo za republičke izbore radiće… »
Počinju velike investije u naselju Kolonija

Počinju velike investije u naselju Kolonija

iKragujevac 18.06.2020
Prvi na listi Srpske napredne stranke „Aleksandar Vučić – Za našu decu.“ Nikola Dašić obišao je juče Divostin, Kutlovo, Rogojevac, Gornje Grbice, kao i naselje Kolonija, gde ga je dočekao veliki broj građana. Meštanima Kolonije, koje ni… »
U Vranju osam izbornih listi

U Vranju osam izbornih listi

Jug press 18.06.2020
VRANJE Na lokalnim izborima u Vranju punoletni građani će se opredeljivati između kandidata na osam potvrđenih izbornih lista. Pod brojem jedan je lista „Aleksandar Vučić – za našu decu“ koju je podnela Srpska napredna stranka (SNS). Pod… »

Vesti dana »