Povezane vesti

Šok za Sergeja i PSG! Saša Janković pozvao na bojkot: Znam šta režim dobija, a znam i šta neki u opoziciji stiču…

Šok za Sergeja i PSG! Saša Janković pozvao na bojkot: Znam šta režim dobija, a znam i šta neki u opoziciji stiču…

Pravda 18.06.2020
Bivši Ombdusman i prvi predsednik Pokreta slobodnih građana Saša Janković pozvao je na bojkot izbora, koji će biti održani 21. juna. Janković je posle funkcije Ombusmana bio kandidat za predsednika 2017. godine, ali je završio kao drugi iza… »
Trifunović: Imam dokaze, SNS “izvlači” milione evra iz JP

Trifunović: Imam dokaze, SNS “izvlači” milione evra iz JP

Nova 18.06.2020
Predsednik Pokreta slobodnih građana (PSG) Sergej Trifunović izjavio je da ima dokaze da Srpska napredna stranka (SNS) "izvlači" više stotina miliona evra iz javnih preduzeća, a dokaze za to, kazao je, objaviće kada uđe u Skupštinu. Tokom… »
Trifunović: Imam dokaze da je SNS izvukao više stotina miliona evra iz javnih preduzeća

Trifunović: Imam dokaze da je SNS izvukao više stotina miliona evra iz javnih preduzeća

Novi magazin 18.06.2020
Predsednik Pokreta slobodnih građana (PSG) Sergej Trifunović izjavio je danas da ima dokaze da Srpska napredna stranka (SNS) "izvlači" više stotina miliona evra iz javnih preduzeća, a dokaze za to, kazao je, objaviće kada uđe u Skupštinu. Tokom… »
Đilas za AP: Nema promene bez pritiska Zapada na Vučića

Đilas za AP: Nema promene bez pritiska Zapada na Vučića

Blic 18.06.2020
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas izjavio je za američku agenciju AP da u Srbiji neće biti promene bez pritiska Zapada na predsednika Aleksandra Vučića. - Ne očekujemo da sruše Vučića, samo želimo da stvore uslove za slobodne i… »
AP: Bojkot zbog čeličnih upliva Vučića, SNS nastavlja dominaciju

AP: Bojkot zbog čeličnih upliva Vučića, SNS nastavlja dominaciju

N1 Info 18.06.2020
Agencija AP objavila je danas, uoči predstojećih izbora u Srbiji, da će većina glavnih opozicionih partija bojkotovati izbore zbog, kako navode, čeličnog upliva presednika Aleksandra Vučića na medije i na izborni proces kao i zbog moguće zaraze… »

Vesti dana »