Povezane vesti
CINS: Bio pod istragom zbog propusta u MUP-u, sad predvodi listu SNS u Senti
Novi magazin 18.06.2020
Nekadašnji načelnik policije u Senti Dragan Todorović bio je pod istragom zbog propusta koji su prethodili masakru u selu Martonoš 2015. godine, a sada predvodi listu (Srpske napredne stranke (SNS) u Senti, objavio je Centar za istraživačko novinarstvo… »
CINS: Kriv za propuste koji su prethodili ubistvu šest osoba, sad na listi SNS
N1 Info 18.06.2020
Nekadašnji načelnik policije u Senti Dragan Todorović bio je pod istragom zbog propusta koji su prethodili masakru u selu Martonoš 2015. godine, a sada je prvi na listi SNS-a za predstojeće lokalne izbore, piše CINS. Kako se navodi u dokumentaciji koju… »
Vesti dana »
Beogradska opština ostaje bez vode, spremite zalihe: Zbog ispiranja mreže očekuju se prekidi u snabdevanju
Mondo pre 3 satajoš 78 povezanih
"Ovo nije dobro za policiju, ali svi će odgovarati" Vasiljević o ubistvu Aleksandra Nešovića: "Pojedinac neće biti jači od institucije"
Blic pre 2 satajoš 41 povezana
MUP uputio Depešu svim jedinicama: Šta je sve zabranjeno policajcima
N1 Info pre 4 satijoš 19 povezanih




