Povezane vesti

"Jako me podseća na: Dražena!" Majka "košarkaškog Mocarta" jedva čeka susret sa Novakom: Ta njegova želja da pomogne…

"Jako me podseća na: Dražena!" Majka "košarkaškog Mocarta" jedva čeka susret sa Novakom: Ta njegova želja da pomogne…

Sportal blic 18.06.2020
Najbolji svetski teniser Novak Đoković, kao što je poznato, nalazi se u Zadru, gde se priprema za drugi turnir u seriji “Adria Tour”, koji je na programu ovog vikenda. Hrvatski mediji su našem asu posvetili ogromnu pažnju, a posebno insistiraju… »
Biserka Petrović: Đoković me mnogo podseća na Dražena

Biserka Petrović: Đoković me mnogo podseća na Dražena

N1 Info 18.06.2020
Majka jednog od najvećih hrvatskih i jugoslovenskih košarkaških velikana Dražana Petrovića biranim rečima pričala je o prvom teniseru sveta Novaku Đokoviću. Srpski igrač je ovih dana glavna zvezda Adria tura u Zadru, a od petka do nedelje na… »
Majka Dražena Petrovića želi da upozna Đokovića: Ako treba, idem u Zadar zbog Novaka!

Majka Dražena Petrovića želi da upozna Đokovića: Ako treba, idem u Zadar zbog Novaka!

Večernje novosti 17.06.2020
Plan je bio da poseti Šibenik, upozna Draženovu majku, poseti spomenik Draženu na Baldekinu i stan, odnosno, spomen sobu u Preradovićevoj ulici. Majka čuvenog košarkaša Dražena Petrovića, Biserka, izjavila je da je Novak Đoković trebalo da… »

Vesti dana »