Povezane vesti
Tramp o Boltonovoj knjizi: To je fikcija i skup lažnih priča
Nova 18.06.2020
Američki predsednik Donald Tramp odbacio je navode iz knjige svog bivšeg savetnika za nacionalnu bezbednost Džona Boltona koja izlazi naredne nedelje, navodeći da je čista fikcija. “Knjiga Džona Boltona… je kompilacija laži i izmišljenih priča, sve u… »
Tramp: Boltonova knjiga je kompilacija laži i izmišljenih priča
N1 Info 18.06.2020
Američki predsednik Donald Tramp odbacio je navode iz knjige svog bivšeg savetnika za nacionalnu bezbednost Džona Boltona koja izlazi naredne nedelje, navodeći da je čista fikcija. "Knjiga Džona Boltona... je kompilacija laži i izmišljenih priča, sve u… »
Vesti dana »

Vučević na osnivačkoj sednici Fondacije eparhije osečkopoljske i baranjske (video)
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Portugalski parlament usvojio predlog zakona o zabrani nošenja vela preko lica: Predviđena novčana kazna od 200 do 4.000 evra
Blic pre 7 minutajoš 1 povezana

Maja Gojković uputila saučešće porodicama nastradalih u nesreći kod Sremske Mitrovice: Pokrajinska vlada izražava solidarnost i spremnost da pruži podršku
Blic pre 4 satijoš 2 povezane

Saša Obradović: Odbrana u drugoj i trećoj četvrtini odlučila utakmicu
Danas pre 5 satijoš 1 povezana

Ana Trišić Babić biće predložena za v.d. predsednicu Republike Srpske
Telegraf pre 3 satajoš 3 povezane