Povezane vesti

Delovi Novg Sada i Petrovaradina bez vode zbog havarije

Delovi Novg Sada i Petrovaradina bez vode zbog havarije

Dnevnik 19.06.2020
Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 14 sati biti naselje Dunavac u Petrovaradinu. Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 10 sati biti deo Ulice Seljačkih buna (br. 57 – 71) i Ulice Dušana Danilovića (br. 6 – 20), dok će do… »
Deo Telepa u ponedeljak 7 sati bez vode

Deo Telepa u ponedeljak 7 sati bez vode

Moj Novi Sad 19.06.2020
Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži, bez vode će u ponedeljak, 22. juna, od 8 do 15 sati biti Bulevar patrijarha Pavla, od ulice Jožefa Atile do Bulevara Evrope, kao i ulice Ćirila i Metodija, Jožefa Atile i Dalmatinska. Postoji mogućnost da… »
Sajlovo, Rumenka, Kisač i Stepanovićevo u ponedeljak 8 sati bez vode

Sajlovo, Rumenka, Kisač i Stepanovićevo u ponedeljak 8 sati bez vode

Moj Novi Sad 19.06.2020
Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži, bez vode će u ponedeljak, 22. juna, od 8 do 16 sati biti Sajlovo, deo Rumenačkog puta (od kružnog toka do Rumenke) i naselja Rumenka, Kisač i Stepanovićevo. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko… »
Delovi Novog Sada bez vode zbog havarije

Delovi Novog Sada bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 19.06.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 10 sati biti deo ulice Seljačkih buna (br. 57–71) i ulice Dušana Danilovića (br. 6–20), dok će do 15 sati bez vode biti Majevička ulica, a do 13 sati ulica Pavla Bakića u Novom Sadu… »
Dunavac bez vode do 14 sati

Dunavac bez vode do 14 sati

RTV 19.06.2020
NOVI SAD - Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 14 sati biti naselje Dunavac. Kako je saopštilo JKP "Vodovod i kanalizacija" Novi Sad, postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti… »
Deo Petrovaradina bez vode zbog havarije

Deo Petrovaradina bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 19.06.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 14 sati biti naselje Dunavac u Petrovaradinu. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »

Vesti dana »