Povezane vesti

Rusija upozorava Srbiju na novu kosovsku zamku

Rusija upozorava Srbiju na novu kosovsku zamku

Vesti online 19.06.2020
„Jako je dobro što smo od Lavrova dobili zvanično upozorenje oko pritisaka za rešenje pitanja Kosova. Lako je pritisnuti malu Srbiju, ali Srbiju koja ima rusku podršku i zaštitu nije lako naterati na bilo kakve ustupke“, kaže za Sputnjik… »
Ministar Dačić ispratio ruskog kolegu Lavrova

Ministar Dačić ispratio ruskog kolegu Lavrova

Press 19.06.2020
Prvi potpredsednik Vlade Srbije i ministar spoljnih poslova Ivica Dačić ispratio je danas na aerodromu „Nikola Tesla" ministra spoljnih poslova Ruske Federacije Sergeja Lavrova, koji završava svoju posetu u našoj zemlji, navodi se u saopštenju MSP… »
Lavrov završio posetu Srbiji

Lavrov završio posetu Srbiji

Beta 19.06.2020
Ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov završio je danas posetu Srbiji tokom koje je sa najvišim državnim zvaničnicima razgovarao o političkoj i ekonomskoj saradnji, situaciji u regionu i pitanju Kosova. Lavrova je na aerodromu "Nikola Tesla"… »
Lavrov iz Beograda odleteo za Minsk

Lavrov iz Beograda odleteo za Minsk

Vesti online 19.06.2020
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić danas je na aerodromu Nikola Tesla ispratio šefa ruske diplomatije Sergeja Lavrova na avion kojim je odleteo u Minsk. Lavrova, koji je u Beograd stigao juče, kada se sastao sa predsednikom Srbije Aleksandrom… »
Vučić posle susreta sa ruskim ministrom: Zabrinut sam, Lavrov mi je preneo šta nam se sprema za Kosovo

Vučić posle susreta sa ruskim ministrom: Zabrinut sam, Lavrov mi je preneo šta nam se sprema za Kosovo

Kurir 19.06.2020
Šef ruske diplomatije Sergej Lavrov sastao se juče sa predsednikom Aleksandrom Vučićem u Beogradu, sa kojim je razgovarao o kosovskom pitanju i potencijalnom dogovoru Beograda i Prištine pred Vučićev odlazak u Moskvu i Vašington. Srpski šef… »
Lavrov iz Beograda odleteo za Minsk

Lavrov iz Beograda odleteo za Minsk

Nova 19.06.2020
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić danas je na aerodromu Nikola Tesla ispratio šefa ruske diplomatije Sergeja Lavrova na avion kojim je odleteo u Minsk. Lavrova, koji je u Beograd stigao juče, kada se sastao sa predsednikom Srbije Aleksandrom… »

Vesti dana »