Povezane vesti

Veselji: Više volim dijalog sa Srbijom, ali sam spreman i za rat

Veselji: Više volim dijalog sa Srbijom, ali sam spreman i za rat

Vesti online 19.06.2020
Predsednik Demokratske partije (DPK) Kadri Veselji izjavio je da „Kosovo neće biti u ratu sa Srbijom dok ne bude ugrožavala kosovsku teritoriju“, i da je on, ako bude trebalo, spreman da se ponovo aktivira. – Više volim dijalog sa Srbijom… »
Gospodar Kosova ponovo preti! Šiptarski zločinac Veselji tvrdi: Ostario sam, ali ako zatreba boriću se protiv Srbije kao…

Gospodar Kosova ponovo preti! Šiptarski zločinac Veselji tvrdi: Ostario sam, ali ako zatreba boriću se protiv Srbije kao…

Pravda 19.06.2020
Predsednik Demokratske partije (DPK) Kadri Veselji izjavio je da "Tzv. Kosovo neće biti u ratu sa Srbijom dok ne bude ugrožavala kosovsku teritoriju", ali da ako bude trebalo spreman je da se ponovo aktivira. "Više volim dijalog sa Srbijom. Ostario… »
Zapaljiva Veseljijeva izjava: "Preferiram dijalog sa Beogradom, ali spreman sam za rat"

Zapaljiva Veseljijeva izjava: "Preferiram dijalog sa Beogradom, ali spreman sam za rat"

Telegraf 19.06.2020
Više volim dijalog sa Srbijom, ostario sam, ali ako se sve svodi na to, verujem da bi se borio kao mladić, kao kad sam bio protiv Srbije - rekao je Kadri Veselji prištinskim medijima. Predsednik Demokratske partije (DPK) Kadri Veselji izjavio je da… »

Vesti dana »