Povezane vesti

Poslednje zbogom doktorki Violeti

Poslednje zbogom doktorki Violeti

Večernje novosti 19.06.2020
Veliki broj ljudi, uglavnom mladih, došao ja da na večni počinak isprati čuvenu doktorku Violetu Skorobać Ašanin, koja je pre nekoliko dana oduzela sebi život. Veliki broj ljudi, uglavnom mladih, došao ja da na večni počinak isprati čuvenu… »
„Budi mirna majko, biću jak, nadam se da ćeš me zauvek čuvati“: Potresan govor sina Andreja, na sahrani majke Violete

„Budi mirna majko, biću jak, nadam se da ćeš me zauvek čuvati“: Potresan govor sina Andreja, na sahrani majke Violete

Večernje novosti 19.06.2020
Oproštajni govor na sahrani doktorke Violete Skorobać Ašanin držao je njen sin Andrej. - Budi mirna majko, biću jak, imam podršku porodice, devojke i dobrih drugara. Biću uzoran momak kakvim si me zamišljala. Levom rukom ću braniti porodicu… »
Po želji supruga, doktorka Violeta sahranjena uz pesmu "Na te mislim kada zora sviće"

Po želji supruga, doktorka Violeta sahranjena uz pesmu "Na te mislim kada zora sviće"

Večernje novosti 19.06.2020
Doktorka Violeta Skorobać Ašanin sahranjena je uz pesmu „Na te mislim kada zora sviće“. Ovo je bila želja njenog supruga. Doktorka Violeta Skorobać Ašanin (50) sahranjena je uz pesmu „Na te mislim kada zora sviće“. Ovo je bila želja njenog… »
Neopisiva tuga: Potresne fotografije sa sahrane doktorke Violete (foto)

Neopisiva tuga: Potresne fotografije sa sahrane doktorke Violete (foto)

Večernje novosti 19.06.2020
Doktorka Violeta Skorobać Ašanin (50) sahranjena u petak 19. juna na beogradskom groblju Lešće. Doktorka Violeta Skorobać Ašanin (50) sahranjena u petak 19. juna na beogradskom groblju Lešće. Više od 200 ljudi došlo je da na večni počinak… »
Na desetine ljudi se okupilo: Tužan prizor sa groblja, porodica i prijatelji ispraćaju doktorku koja je izvršila…

Na desetine ljudi se okupilo: Tužan prizor sa groblja, porodica i prijatelji ispraćaju doktorku koja je izvršila…

Blic 19.06.2020
Ugledna beogradska doktorka, koja se u nedelju ubila u stanu na Vračaru, danas će biti ispraćena na večni počinak. Nekoliko stotina ljudi okupilo se na beogradskom groblju Lešće, kako bi se oprostili od poznate doktorke koja je u nedelju, 14. juna… »
Sahrana doktorke: Glumac Igor Đorđević čitao Disove stihove

Sahrana doktorke: Glumac Igor Đorđević čitao Disove stihove

Nova 19.06.2020
Doktorka Violeta Skorobać Ašanin (50), plastični hirurg i vlasnik privatne klinike, koja je u nedelju izvršila samoubistvo u svom stanu u centru Beograda, sahranjena je danas na groblju Lešće, u prisustvu članova porodice, brojnih rođaka i… »
Poslednji ispraćaj doktorke Violete: Najbliži se oprostili od nje uz "Možda spava" i zvukove trube

Poslednji ispraćaj doktorke Violete: Najbliži se oprostili od nje uz "Možda spava" i zvukove trube

Telegraf 19.06.2020
Violeta Skorobać Ašanin (50), doktorka plastične hirurgije, izvršila je u nedelju samoubistvo u svom stanu. Violeta S. A. (50), doktorka plastične hirurgije, koja je u nedelju izvršila samoubistvo u svom stanu, biće sahranjena danas na groblju… »
Veliki broj ljudi došao da oda počast doktorki, među njima i glumac iz serije Koreni

Veliki broj ljudi došao da oda počast doktorki, među njima i glumac iz serije Koreni

Večernje novosti 19.06.2020
Veliki broj ljudi došao ja da na večni počinak isprati čuvenu doktorku. Glumac Igor Đorđević, zvezda serije Koreni prva je javna ličnost koja je došla na Lešće kako bi se poslednji put oprostio sa nastradalom doktorkom Violetom Ašanin. Veliki… »
"Draga moja maco": Potresan govor na ispraćaju poznate doktorke, poslednje zbogom uz trubače

"Draga moja maco": Potresan govor na ispraćaju poznate doktorke, poslednje zbogom uz trubače

Blic 19.06.2020
Ugledna beogradska doktorka, koja se u nedelju 14. juna ubila u stanu na Vračaru, danas je na Lešću ispraćena na večni počinak, u prisustvu mnogobrojnih članova porodice i prijatelja. Dugačka povorka krenula je iz kapele nešto pre 13 časova, a… »

Vesti dana »