Povezane vesti
Pod lažnim imenom se krio u Banjaluci: Nožem izbo čoveka u Nišu, Interpol za njim raspisao poternicu
Blic 19.06.2020
Marko Antunović (35) uhapšen je u Banjaluci na osnovu Interpolove poternicu koju je za njim raspisana zbog pokušaja ubistva u Srbiji. Prama informacijama Srpskainfo, za njim je poternicu raspisao Interpol Beograd zbog sumnje da je nožem izbo čoveka u… »
Po Interpolovoj poternici: U Banjaluci uhapšen osumnjičeni za pokušaj ubistva u Srbiji
Večernje novosti 19.06.2020
Pripadnici banjalučke policije identifikovali i uhapsili M.A. za kojim je raspisana Interpolova poternica zbog pokušaja ubistva u Srbiji. Pripadnici banjalučke policije u saradnji sa Upravom kriminalističke policije MUP-a RS juče su identifikovala i… »
Banjaluka: Uhapšen osumnjičeni za pokušaj ubistva u Srbiji
Mondo 19.06.2020
Pripadnici Policijske uprave Banjaluka juče su u saradnji sa Upravom kriminalističke policije MUP-a RS identifikovali i uhapsili M.A. za kojim je raspisana Interpolova poternica zbog pokušaja ubistva, saznaje Mondo.ba. Pripadnici Policijske uprave… »
Vesti dana »

Na današnji dan: Rođeni Dejvi Kroket i Isidor Bajić, nacisti na Terazijama obesili rodoljube
Radio 021 pre 50 minutajoš 3 povezane

"Povređen žandarm, biće uhapšeni svi koji su kršili zakon": Dačić se oglasio o nasilju i sukobima na protestima
Mondo pre 7 satijoš 5 povezanih

Demolirane prostorije SNS, zgrada tužilaštva i skupštine u Valjevu: Vatra, topovski udari i suzavac na ulicama: Burna noć tokom protesta u više gradova (foto,video)
Blic pre 10 minutajoš 2 povezane

Uživo nastavljaju se žestoke bitke Na frontu, broje se mrtvi Tramp najavio susret sa Zelenskim i Putinom
Alo pre 20 minutajoš 6 povezanih