Povezane vesti
Proizvodi “Milkopa” iz Raške pravi kandidati za “čuvarkuću”
Vesti online 19.06.2020
Mlekara Milkop važi za kompaniju koja proizvodi ne samo domaće već i tradicionalno, specifično za ovaj kraj, za Kopaonik, Rašku i Pešter. Proizvodi Milkopa imaju sve sertifikate i licence, kao dokaz kvaliteta, na domaćem ali i inostranom tržištu”, rekao… »
Proizvodi iz Raške pravi kandidati za "čuvarkuću"
RTV 19.06.2020
RAŠKA - Predsednik Privredne komore Srbije Marko Čadež posetio je mlekaru Milkop u Raškoj i predstavnicima kompanije uručio poziv da se uključe u akciju "Stvarano u Srbiji" i konkurišu za znak "čuvarkuća". Cilj je da kompanije koje proizvode vrhunske… »
Vesti dana »
Tramp za Njujork tajms: Moj lični moral jedino ograničenje u spoljnoj politici, NATO u suštini beskoristan bez SAD
Danas pre 2 satajoš 2 povezane
Balkanski diplomata predvodiće Trampov odbor za mir u Gazi: Nekadašnji izaslanik UN preuzima ključnu ulogu u nadzoru primirja
Kurir pre 1 satjoš 1 povezana
Beograd put završava čišćenje ulica prvog prioriteta od snega, prelazi na druge
Danas pre 7 satijoš 1 povezana




