Povezane vesti
U ustanovama socijalne zaštite 158 inficiranih
Nova 19.06.2020
U ustanovama socijalne zaštite i domovima za smeštaj odraslih i starih u Srbiji, infekcija korona virusom potvrdjena je kod 123 korisnika i 35 zaposlenih, saopštilo je danas Ministarstvo za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja. Prisustvo… »
U ustanovama socijalne zaštite u Srbiji koronom inficirana 123 korisnika i 35 zaposlenih
Novi magazin 19.06.2020
U ustanovama socijalne zaštite i domovima za smeštaj odraslih i starih u Srbiji, infekcija korona virusom potvrđena je kod 123 korisnika i 35 zaposlenih, saopštilo je danas Ministarstvo za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja. Prisustvo virusa… »
Vesti dana »
Ovo su heroji koji spasavaju Srbiju: Monteri po mećavi rizikuju svoje živote da bi pomogli ljudima, Ivanjica dobila struju (FOTO)
RINA pre 2 satajoš 45 povezanih
BLOG UŽIVO Ledeni dan u Srbiji: Vanredno u 11 opština, ministarka Sofronijević o kolapsu zbog snega: „Bilo je malo nesnalaženja, ali da ne bi rekla da je bilo ko zakazao“
Nova pre 50 minutajoš 48 povezanih
Šef francuske diplomatije pozvao SAD da prekinu sa ucenjivanjem oko Grenlanda
Beta pre 7 satijoš 29 povezanih
Ledeni dan u Srbiji - vanredno u 11 opština, evakuisano 37 osoba, u Ivanjici bez struje još 900 potrošača
RTV pre 1 satjoš 58 povezanih



