Povezane vesti

Lalatović: Ne plašim se grotla navijača Partizana

Lalatović: Ne plašim se grotla navijača Partizana

Nova 19.06.2020
Trener fudbalera Vojvodine Nenad Lalatović rekao je da je uživao u pobedi nad Partizanom i da su mu trijumfi protiv crno-belih najdraži. “Meni uvek znači pobeda protiv Partizana, obožavam da ih pobedim i uživam u tome. To mi je najslađa pobeda od… »
Lalatović: Ne plašim se Grobara, idemo u njihovo grotlo (video)

Lalatović: Ne plašim se Grobara, idemo u njihovo grotlo (video)

Mozzart sport 19.06.2020
"Ovo je 21. vek, valjda navijači Partizana znaju da sam razveden", rekao trener Vojvodine. Dugo su slavili fudbaleri Vojvodine i njihov trener Nenad Lalatović pred navijačima nakon pobede nad Partizanom (1:0). Bio je to, u neku ruku, njihov oproštaj… »
Savo Milošević kratak posle poraza: Čestitke Vojvodini, zadovoljan sam igrom, okrećemo se Kupu

Savo Milošević kratak posle poraza: Čestitke Vojvodini, zadovoljan sam igrom, okrećemo se Kupu

Hot sport 19.06.2020
Trener Partizana Savo Milošević rekao je da je zadovoljan izdanjem svojih igrača u meču 30. kola Superlige uprkos porazu od Vojvodine rezultatom 1:0. – Ništa. Čestitke Vojvodine na pobedi. Zaista ništa više od toga. Zadovoljan sam kako su moji… »
Lalatović: Grobari, razveden sam... Obožavam da pobedim Partizan!

Lalatović: Grobari, razveden sam... Obožavam da pobedim Partizan!

Mondo 19.06.2020
Trener Vojvodine poslao poruku navijačima koji su ga vređali, kao i nadležnima. "Zaštitite me, Bog vas mazo!" Trener Vojvodine poslao poruku navijačima koji su ga vređali, kao i nadležnima. "Zaštitite me, Bog vas mazo!" U utakmici koja je najavila… »
Nenad Lalatović: Obožavam da pobeđujem Partizan, uživam u tome!

Nenad Lalatović: Obožavam da pobeđujem Partizan, uživam u tome!

Hot sport 19.06.2020
Trener fudbalera Vojvodine Nenad Lalatović rekao je da je uživao u današnjoj pobedi nad Partizanom i da su mu trijumfi protiv crno-belih najdraži. – Meni uvek znači pobeda protiv Partizana, obožavam njih da pobedim i uživam u tome. To mi je… »
Lalatović: Obožavam da pobeđujem Partizan

Lalatović: Obožavam da pobeđujem Partizan

Sportski žurnal 19.06.2020
Vojvodina je na svom stadionu pobedila Partizan sa 1:0, u 30. kolu Super lige Srbije. Trener fudbalera Vojvodine Nenad Lalatović rekao je da je uživao u današnjoj pobedi nad Partizanom i da su mu trijumfi protiv crno-belih najdraži. - Meni uvek znači… »

Vesti dana »