Povezane vesti

Poljupcima sam tog jutra budila Viktora (2). Vodili su ga na operaciju, rekli su da ne brinem, da će se brzo vratiti: Mileva u…

Poljupcima sam tog jutra budila Viktora (2). Vodili su ga na operaciju, rekli su da ne brinem, da će se brzo vratiti: Mileva u…

Večernje novosti 20.06.2020
Stigli su ranije u Beograd, pa su pošli kod Dragane, Radetove prve supruge i Nikoline majke, da tamo popiju kafu. TOG jutra sam budila Viktora (2), ljubila usnulu glavicu, da krenu na put. Oko tri sata ujutru sam ih odavde, sa kućnog praga, iz Dobrača… »
Žena vozača BMW-a smrti: Ako preživi, Rade će se ubiti

Žena vozača BMW-a smrti: Ako preživi, Rade će se ubiti

Nova 20.06.2020
Bivša supruga vozača BMW-a smrti, Radeta Novitovića, koji je izazvao tešku tragediju na uglu Kneza Miloša i Nemanjine ulice u Beogradu, prošao kroz crveno i tom prilikom usmrtio troje ljudi, a teško povredio troje, otkrila je šta se događalo samo… »
"Sin me je pozvao 6 minuta pre nesreće da stavim kafu, a onda sam videla: Vesti..." Bivša supruga vozača "BMW-a smrt"…

"Sin me je pozvao 6 minuta pre nesreće da stavim kafu, a onda sam videla: Vesti..." Bivša supruga vozača "BMW-a smrt"…

Blic 20.06.2020
"Sin me je šest minuta pre nesreće pozvao i rekao: "Mama stavi kafu, ubrzo stižem!". Sat kasnije sam na vestima videla smrskani BMW." Ovim rečima, stravičnu nesreću koja se dogodila na uglu Kneza Miloša i Nemanjine ulice u centru Beograda, opisuje… »
Pre stravične nesreće, imali su plan Majka: Nikola me pozvao 6 minuta pre i rekao: Mama, stižem! Onda sam videla vesti

Pre stravične nesreće, imali su plan Majka: Nikola me pozvao 6 minuta pre i rekao: Mama, stižem! Onda sam videla vesti

Kurir 20.06.2020
Majka i prva žena Radeta Novitovića koji je izazvao udes kod Vlade Srbije, u kom su poginuli njegovi sin Nikola i žena Jelena, kažu da se mole da on i njegov mlađi sin (2) izdrže. Na aparatima - Evo ovde, pred vratima, stajala sam sa mojim Nikolom… »
"Zagrlio me i rekao da ne plačem, da će se brzo vratiti": Majka vozača BMW koji je izazvao nesreću ispred Vlade Srbije…

"Zagrlio me i rekao da ne plačem, da će se brzo vratiti": Majka vozača BMW koji je izazvao nesreću ispred Vlade Srbije…

Blic 19.06.2020
Mileva Novitović (75) iz sela Dobrače kod Arilja, koja je u četvrtak rano ujutru u nesreći u centru Beograda izgubila unuka Nikolu (20) i snahu Jelenu Petković, juče je čitavog dana, puna strepnje, čekala iz Beograda vesti o stanju sina Rada (34)… »

Vesti dana »