Povezane vesti

Tuča fudbalera Vojvodine i Partizana

Tuča fudbalera Vojvodine i Partizana

NoviSad.com 20.06.2020
Novi Sad - Fudbaleri Vojvodine pobedili su Partizan sa 1:0 u poslednjem kolu Superlige Srbije, a posle duela na stadionu "Karađorđe" izbila je tuča između igrača novosadskog i beogradskog tima. Čim je sudija dao znak za kraj meča počeo je haos… »
Mondo je snimio, a Vujačić pojasnio: Kukavice udaraju iz gužve

Mondo je snimio, a Vujačić pojasnio: Kukavice udaraju iz gužve

Mondo 20.06.2020
Štoper Partizana za "Kurir" pričao o incidentu koji se dogodio na kraju derbija sa Vojvodinom. Štoper Partizana za "Kurir" pričao o incidentu koji se dogodio na kraju derbija sa Vojvodinom. Pomalo neočekivano velika nervoza vladala je za vreme, pa… »
Epilog tuče igrača Vojvodine i Partizana: Ko je sve prijavljen u zvaničan izveštaj

Epilog tuče igrača Vojvodine i Partizana: Ko je sve prijavljen u zvaničan izveštaj

Telegraf 20.06.2020
Dvojica igrača našli su se u zvaničnom protokolu. Opšta tuča igrača Vojvodine i Partizana, u kojoj se našao i trener Novosađana Nenad Lalatović, definitivno je obeležila meč ta dva kluba u petak veče! Domaći je slavio sa 1:0 pred finale Kupa… »
Nisam kriv što me ne vole, ni ja ne volim njih: Lalatović traži zaštitu zbog toga što ga vređaju

Nisam kriv što me ne vole, ni ja ne volim njih: Lalatović traži zaštitu zbog toga što ga vređaju

Telegraf 20.06.2020
Trener Voše se na konferenciji zapitao zašto se meč ne prekine kada njega vređaju. Trener Vojvodine Nenad Lalatović bio je u petak veče na žestokom udaru navijača Partizana tokom meča ova dva tima u Novom Sadu! Voša je u poslednjem kolu pobedila… »

Vesti dana »