Povezane vesti

Miloš Veljković – svačiji cimer

Miloš Veljković – svačiji cimer

Mozzart sport 20.06.2020
Još jedna zanimljiva priča sa Novog Zelanda. (Redakcija MOZZART Sporta je povodom pete godišnjice od osvajanja titule U20 prvaka razgovarala sa 19 od 21 fudbalera iz tadašnje generacije Orlića. Sergej Milinković Savić nije dobio dozvolu Lacija da… »
Zlatni Orlić koga su prvog zaboravili: Tri godine pre turnira Paunović nam je doneo sliku tog pehara

Zlatni Orlić koga su prvog zaboravili: Tri godine pre turnira Paunović nam je doneo sliku tog pehara

Mozzart sport 20.06.2020
„Mi smo znali da smo dobar tim, teško smo gubili utakmice, bili smo složna genaracija. Bilo je velikog poštovanja među svima nama. Veljko i njegov stručni štab, svi smo disali zajedno“, poručuje jedan od heroja sa Novog Zelanda, jedini koji je… »
Šaponjić: Kod Veljka smo kidali

Šaponjić: Kod Veljka smo kidali

Mozzart sport 20.06.2020
“Tim je najviše verovao Sergeju, gol protiv Mađara za sva vremena” kaže centarfor Zlatnih Orlića. (Redakcija MOZZART Sporta je povodom pete godišnjice od osvajanja titule U20 prvaka razgovarala sa 19 od 21 fudbalera iz tadašnje generacije… »
Saša Zdjelar: Možemo i mi kao Hrvati, samo da se slože kockice

Saša Zdjelar: Možemo i mi kao Hrvati, samo da se slože kockice

Mozzart sport 20.06.2020
“Nije bilo realno da baš svi pređemo u prvi tim”, kaže vezista Partizana i priseća se dirljive scene na aerodromu kad je Orliće na drugi kraj sveta ispratila jedna baka. (Redakcija MOZZART Sporta je povodom pete godišnjice od osvajanja titule… »
Vukašin Jovanović: Izbila bi ozbiljna tuča da smo ostali na Novom Zelandu još tri dana

Vukašin Jovanović: Izbila bi ozbiljna tuča da smo ostali na Novom Zelandu još tri dana

Mozzart sport 20.06.2020
„Ceo turnir smo se hranili u Meku, Veljko je znao, ali nas je puštao“, poručuje štoper Bordoa. (Redakcija MOZZART Sporta je povodom pete godišnjice od osvajanja titule U20 prvaka razgovarala sa 19 od 21 fudbalera iz tadašnje generacije Orlića… »
Najlepši gol turnira u Žiletovoj režiji: Osetiš to i pre nego što šutneš

Najlepši gol turnira u Žiletovoj režiji: Osetiš to i pre nego što šutneš

Mozzart sport 20.06.2020
“Nismo išli na Novi Zeland samo puta radi“, priseća se Andrija Živković. (Redakcija MOZZART Sporta je povodom pete godišnjice od osvajanja titule U20 prvaka razgovarala sa 19 od 21 fudbalera iz tadašnje generacije Orlića. Sergej Milinković… »
Luda priča Mijata Gaćinovića: Trovanje, razgovori sa psihologom, promena formacije i anegdota o Mesiju

Luda priča Mijata Gaćinovića: Trovanje, razgovori sa psihologom, promena formacije i anegdota o Mesiju

Mozzart sport 20.06.2020
I kada su Orlići prepoznali da mogu da budu šampioni sveta. (Redakcija MOZZART Sporta je povodom pete godišnjice od osvajanja titule U20 prvaka razgovarala sa 19 od 21 fudbalera iz tadašnje generacije Orlića. Sergej Milinković Savić nije dobio… »
Kad je Maksa bio Inijesta: Pred penale sa Amerikom promašio sam 10 zaredom na treningu

Kad je Maksa bio Inijesta: Pred penale sa Amerikom promašio sam 10 zaredom na treningu

Mozzart sport 20.06.2020
“Ali imaš u fudbalu i te situacije kada znaš da ćeš postići gol”, kaže strelac gola koji je pre pet godina Srbiji doneo titulu U20 prvaka sveta. (Redakcija MOZZART Sporta je povodom pete godišnjice od osvajanja titule U20 prvaka razgovarala sa… »

Vesti dana »