Povezane vesti
Broj zaraženih u njemačkoj klaonici povećan na 1.029
Al Jazeera 20.06.2020
Vlasti su naredile karantin za svih 6.500 radnika i menadžera fabrike, kao i za članove njihovih porodica. Broj radnika zaraženih korona virusom u klaonici na sjeverozapadu Njemačke povećan je na 1.029, objavile su vlasti, prenosi AP. Prethodno je… »
Broj zaraženih radnika u klanici "Tenis" u Nemačkoj povećan na 1.029
N1 Info 20.06.2020
Broj radnika zaraženih koronavirusom u klanici na severozapadu Nemačke povećan je na 1.029, objavile su vlasti. Juče je objavljeno da su zaražena 803 radnika u fabrici za obradu mesa kompanije Tenis u mestu Reda-Vajdenbrik u saveznoj državi Severna Rajna… »
Broj zaraženih radnika u klanici u Nemačkoj povećan na 1.029
Novi magazin 20.06.2020
Broj radnika zaraženih koronavirusom u klanici na severozapadu Nemačke povećan je na 1.029, objavile su danas vlasti. Juče je objavljeno da su zaražena 803 radnika u fabrici za obradu mesa kompanije Tenis u mestu Reda-Vajdenbrik u saveznoj državi Severna… »
U klanici kompanije Tenis više od 1.000 zaraženih korona virusom
Danas 20.06.2020
Broj zaraženih korona virusom u klanici kompanije Tenis uvećan je na 1.029, sa jučerašnjih 803, ali za sada nema dokaza da se infekcija značajnije proširila u lokalnoj zajednici. Regionalne vlasti Reda-Videnbruka naložile su karantin za svih 6.500… »
Vesti dana »
Tri zemljotresa za nešto više od dva sata u komšiluku: Najjači bio 3,6 stepeni, treslo se tokom noći
NIN pre 8 minutajoš 36 povezanih
Sunčano i toplo vreme, u košavskom području jak vetar: Temperatura do 34 stepena
Newsmax Balkans pre 58 minutajoš 11 povezanih
AMSS: Nova smena turista, danas vrhunac avgustovskog saobraćajnog talasa
Danas pre 1 satjoš 9 povezanih
Požar kod Herceg Novog se širi, evakuisana porodica, angažovani helikopteri i avioni
RTV pre 1 satjoš 11 povezanih
Požari u Srbiji: 25 aktivnih, situacija na Stolovima nepromenjena
Nedeljnik pre 18 minutajoš 9 povezanih




