Povezane vesti

Nestao mladić u Užicu

Nestao mladić u Užicu

Nova 21.06.2020
Na nekoliko lokacija u Užicu i okolini počela je potraga za nestalim Slađanom Prijovićem, mladićem iz Priboja, kome se juče izgubio svaki trag. Slađan Pribojović (24) je Pribojac koji radi u Mačkatu, a zbog posla živi u Užicu sa bratom… »
Nestao mladić (24) u Užicu: Rodbina organizovala potragu

Nestao mladić (24) u Užicu: Rodbina organizovala potragu

Mondo 21.06.2020
Na nekoliko lokacija u Užicu i okolini počela je potraga za nestalim Slađanom Prijovićem, mladićem iz Priboja, kome se juče izgubio svaki trag. Na nekoliko lokacija u Užicu i okolini počela je potraga za nestalim Slađanom Prijovićem, mladićem… »
Nestao mladić u Užicu: Porodica i policija intenzivno tragaju za njim

Nestao mladić u Užicu: Porodica i policija intenzivno tragaju za njim

Glas Zapadne Srbije 21.06.2020
Užice - Slađan Prijović (24) iz Priboja, koji zbog posla živi i radi u Užicu, nestao je, a porodica traga za njim. Kako je brat nestalog mladića kazao, poslednji put viđen je juče popodne, a slučaj je prijavljen policiji. - Ja sam ga video oko… »
Misteriozni nestanak slađana iz Priboja: Do pola deset telefon mu zvoni, a posle je nedostupan!

Misteriozni nestanak slađana iz Priboja: Do pola deset telefon mu zvoni, a posle je nedostupan!

Kurir 21.06.2020
Slađan Prijović (24) iz Priboja, koji zbog posla živi i radi u Užicu, nestao je, a porodica traga za njim. Kako je brat nestalog mladića kazao poslednji put viđen je juče popodne, a slučaj je prijavljen policiji. "Ja sam ga video oko pola četiri… »

Vesti dana »