Povezane vesti

Navijači na treningu Vojvodine: Poruka ekipi, prozivke za crno-bele (video)

Navijači na treningu Vojvodine: Poruka ekipi, prozivke za crno-bele (video)

Mondo 22.06.2020
Ekipa Nenada Lalatovića dobila podršku pred finale Kupa. Ekipa Nenada Lalatovića dobila podršku pred finale Kupa. Navijači Vojvodine odbili su da prisustvuju finalu Kupa protiv Partizana u Nišu, ali su ovog ponedeljka došli na stadion "Karađorđe"… »
Zdjelar: Voleo bih da pevamo „Tango”

Zdjelar: Voleo bih da pevamo „Tango”

Sportski žurnal 22.06.2020
Vezista Partizana uoči finala Kupa s Vojvodinom sanja reprizu 2018, protiv Mladosti dao je gol za pehar. Istorija je tu da bi se – ponovila! Deviza na usnama Saše Zdjelara, defanzivnog veziste Partizana, uoči finala Kupa Srbije s Vojvodinom, apropo… »
Milošević: Nema izrazitog favorita, pobediće bolji

Milošević: Nema izrazitog favorita, pobediće bolji

Sportski žurnal 22.06.2020
Finale Kupa Srbije igraće se u sredu od 19.00 u Nišu. Trener Partizana Savo Milošević rekao je danas da se nada pobedi nad Vojvodinom i novom trofeju pobednika Kupa Srbije u fudbalu. - Neću reći ništa novo ako kažem da je finale jedna utakmica i… »
Danilo Grujić sudi finale Kupa

Danilo Grujić sudi finale Kupa

Mozzart sport 22.06.2020
Šesti put sudi Partizanu i Vojvodini. Dobro poznato lice biće na centru u sredu uveče u Nišu (19.00). Fudbalski savez Srbije delegirao je Danila Grujića da vodi finale Kupa između Vojvodine i Partizana. Grujić je arbitar koji je dugo na elitnoj… »
Nenad Lalatović poručio ‘grobarima’: Nijedna srpska majka nije zaslužila da je iko ponižava! Vređajte mene, a ne…

Nenad Lalatović poručio ‘grobarima’: Nijedna srpska majka nije zaslužila da je iko ponižava! Vređajte mene, a ne…

Hot sport 22.06.2020
Trener fudbalera Vojvodine vrlo emotivno je najavio predstojeće finala Kupa Srbije sa Partizanom. Utakmica će se igrati u sredu na niškom ‘Čairu’, a Nenad Lalatović se posebno osvrnuo na ‘grobare’, sa kojima je prošle nedelje imao verbalni… »
Kad igraju Vojvodina i Partizan ''varnice'' su normalne?

Kad igraju Vojvodina i Partizan ''varnice'' su normalne?

Sportske.net 22.06.2020
Fudbaleri Partizana i Vojvodine, Bojan Ostojić i Nikola Drinčić rekli su danas da se nadaju pobedi i trofeju pobednika Kupa Srbije. Partizan i Vojvodina će u sredu igrati finale Kupa Srbije u fudbalu. "Ne volim da pre utakmice pričam o tome ko je… »
Lalatović opet o uvredama i ''grotlu'', lekcija o ''srpstvu'' pred finale Kupa

Lalatović opet o uvredama i ''grotlu'', lekcija o ''srpstvu'' pred finale Kupa

Sportske.net 22.06.2020
Trener fudbalkog kluba Vojvodina Nenad Lalatović rekao je danas da nema pritisak pred finale Kupa Srbije i da želi fer i korektnu utakmicu sa Partizanom. Vojvodina će igrati protiv Partizana finale Kupa Srbije u fudbalu. "Nemam nikakav pritisak… »
Pred finale Kupa: Milošević: Obožavam da pobedim svakoga, testirao sam se na koronu! Lalatović: Pravi putokaz za duel u…

Pred finale Kupa: Milošević: Obožavam da pobedim svakoga, testirao sam se na koronu! Lalatović: Pravi putokaz za duel u…

Hot sport 22.06.2020
Finale Kupa Srbije odigraće fudbaleri Vojvodine i Partizana u sredu od 19 sati u Nišu, a treneri Nenad Lalatović i Savo Milošević zajedno su se obratili javnosti. Poseban akcenat stavljen je i na korona virus. – Mi ćemo se voditi time da… »
Milošević pred finale Kupa: Dvaput smo testirani na koronu

Milošević pred finale Kupa: Dvaput smo testirani na koronu

Nova 22.06.2020
Finale Kupa Srbije odigraće fudbaleri Vojvodine i Partizana u sredu od 19 sati u Nišu, a treneri Nenad Lalatović i Savo Milošević zajedno su se obratili javnosti. Poseban akcenat stavljen je i na koronavirus. Sve što su treneri novosadskog i… »
Finalisti neće biti zadovoljni: Zna se ko sudi za trofej Kupa u Nišu!

Finalisti neće biti zadovoljni: Zna se ko sudi za trofej Kupa u Nišu!

Mondo 22.06.2020
Glavni sudija finala Kupa Srbije je Danilo Grujić, objavljeno na sajtu FSS. Glavni sudija finala Kupa Srbije je Danilo Grujić, objavljeno na sajtu FSS. Poznata su imena sudija kojima je dodeljeno da sude finale Kupa Srbije između Vojvodine i Partizana… »
Lalatović: Grobari vređaju srpsku majku, ćerka mi uvek plače

Lalatović: Grobari vređaju srpsku majku, ćerka mi uvek plače

Nova 22.06.2020
Nenad Lalatović, trener Vojvodine, u svom stilu je govorio uoči finala Kupa Srbije sa Partizanom. Duel za trofej zakazan je za sredu od 19 sati na stadionu “Čair” u Nišu. “Šanse su 50-50, nema popravnog. Partizan ima iskustvo osvajanje trofeja… »
Lalatović: Grobari, kakvi ste to Srbi? Vređate majku, a moja kćerka plače!

Lalatović: Grobari, kakvi ste to Srbi? Vređate majku, a moja kćerka plače!

Mondo 22.06.2020
Trener Vojvodine kaže da sama njegova pojava motiviše pristalice crno-belih i skreće pažnju na uvrede upućene njegovoj bivšoj supruzi. Trener Vojvodine kaže da sama njegova pojava motiviše pristalice crno-belih i skreće pažnju na uvrede upućene… »
Lalatović obožava da pobedi Partizan, a Savo svakoga protivnika!

Lalatović obožava da pobedi Partizan, a Savo svakoga protivnika!

Mondo 22.06.2020
"Obožavam da pobedim svakog protivnika, zato se bavim sportom. Pogotovo ako pobeđujete veliki klub, a u ovom slučaju su oba kluba velika", rekao je trener Partizana Savo Milošević pred finale Kupa u Nišu. "Obožavam da pobedim svakog protivnika… »
On deli pravdu u borbi za trofej! Fudbalski savez Srbije odlučio ko sudi Partizan - Vojvodina u finalu Kupa

On deli pravdu u borbi za trofej! Fudbalski savez Srbije odlučio ko sudi Partizan - Vojvodina u finalu Kupa

Sportal blic 22.06.2020
Fudbalski savez Srbije doneo je odluku ko će deliti pravdu u finalu Kupa Srbije. Poverenje je ukazano . On će završnu utakmicu za sezonu 2019/20 suditi zajedno sa Milovanom Ristićem, Daliborom Đurđevićem i Novicom Anđelovskim. Za delegata je… »
"Deca mi plaču kad to: Vide!" Lalatović poručio "grobarima": Vređajte mene, ne porodicu! Nijedna srpska majka ne zaslužuje…

"Deca mi plaču kad to: Vide!" Lalatović poručio "grobarima": Vređajte mene, ne porodicu! Nijedna srpska majka ne zaslužuje…

Sportal blic 22.06.2020
Trener fudbalera Vojvodine vrlo emotivno je najavio predstojeće finala Kupa Srbije sa Partizanom. Meč će se igrati u sredu na niškom "Čairu", a se posebno osvrnuo na "grobare". Sa njima je prošle nedelje imao verbalni okršaj u Novom Sadu. "Biće u… »
Poznato ko sudi finale Kupa Srbije: Glavni arbitar biće čovek koga su navijači Partizana dobro upamtili!

Poznato ko sudi finale Kupa Srbije: Glavni arbitar biće čovek koga su navijači Partizana dobro upamtili!

Hot sport 22.06.2020
Na sajtu Fudbalskog saveza Srbije (FSS) objavljeno je ko će deliti pravdu na finalnoj utakmici Kupa. Glavni sudija finalne utakmice Kupa Srbije između fudbalera Vojvodine i Partizana biće Danilo Grujić. Njemu će pomagati Milovan Ristić i Dalibor… »
Više nema dileme, evo ko sudi u finalu Kupa!

Više nema dileme, evo ko sudi u finalu Kupa!

Sportske.net 22.06.2020
Ostalo je da se odigra još samo jedna utakmica do kraja fudbalske sezone u Srbiji - borba za drugi trofej. U senci sve većeg broja vesti o širenju koronavirusa među sportistima u Srbiji i regionu, ekipe Partizana i Vojvodine obavljaju poslednje… »
Nikad nije sudio finale Kupa, Grujić deli pravdu u Nišu

Nikad nije sudio finale Kupa, Grujić deli pravdu u Nišu

Nova 22.06.2020
Glavni sudija finala Kupa Srbije između fudbalera Vojvodine i Partizana biće Danilo Grujić. Kako je objavljeno na sajtu Fudbalskog saveza Srbije, Grujića je delegiran prvi put za deli pravdu u borbi za trofej Kupa. Pomoćnici će mu biti Milovan… »
Zdjelar: Da u Nišu pevamo “Tango smrti”

Zdjelar: Da u Nišu pevamo “Tango smrti”

Nova 22.06.2020
Neumorni vezista Partizana Saša Zdjelar nestrpljivo priželjkuje sredu i finale Kupa Srbije na niškom Čairu protiv Vojvodine (19 časova). Nekadašnji član Olimpijakosa i OFK Beograda ne krije da respektuje Novosađane, ali očekuje da njegovi… »

Vesti dana »