Povezane vesti

“Nisam video šta se desilo kad je ispala frka na terenu”

“Nisam video šta se desilo kad je ispala frka na terenu”

Nova 22.06.2020
Fudbaleri Partizana i Vojvodine, Bojan Ostojić i Nikola Drinčić rekli su da se nadaju pobedi i trofeju pobednika Kupa Srbije. “Ne volim da pre utakmice pričam o tome ko je bolji, ko je favorit. Jedino merilo je da se izadje na teren i pokaže ko je… »
Milošević: Nećemo se testirati treći put, nema simptoma

Milošević: Nećemo se testirati treći put, nema simptoma

Dnevnik 22.06.2020
Trener Partizana Savo Milošević izjavio je da se njegovi igrači neće testirati na korona virus uoči finala Kupa Srbije protiv Vojvodine u sredu, javlja portal Srbija danas. - Mi smo kao ekipa jedina koja se testirala dva puta, morate da imate neke… »
Finale Kupa: Za Miloševića i Lalatovića nema favorita

Finale Kupa: Za Miloševića i Lalatovića nema favorita

Dnevnik 22.06.2020
BEOGRAD: Finale Kupa je specifična utakmica u kojoj nikako nema favorita, poručili su danas treneri fudbalera Partizana i Vojvodine, Savo Milošević i Nenad Lalatović, na zajedničkoj konferenciji za novinare u hotelu "Hilton" u Beogradu. Partizan i… »
Partizan se neće testirati pred finale

Partizan se neće testirati pred finale

Mozzart sport 22.06.2020
Crno-beli poručuju da su već dva puta testirani i da u ovom trenutku niko od igrača nema simptome. Petorica igrača Crvene zvezde bila su pozitivna na virus korona, što je izvesno bila posledica odigravanja polufinala Kup Srbije pred ozbiljno… »
"Ako je neko mogao da dobije koronu, taj sam: - a nemam je!" Savo Milošević pred finale: Očajan sam prognozer, ali jedno je…

"Ako je neko mogao da dobije koronu, taj sam: - a nemam je!" Savo Milošević pred finale: Očajan sam prognozer, ali jedno je…

Sportal blic 22.06.2020
Trener Partizana ne želi da prognozira ishod finala Kupa Srbije sa Vojvodinom, ali ističe da je jedino sigurno da njegova ekipa nema luksuz da se opusti. Meč će se igrati u sredu na niškom "Čairu", a je na zajendičkoj konferenciji sa kolegom iz… »
Ovako je Savo reagovao na pitanje da li će se on i igrači Partizana testirati zbog Zvezde i Grigora

Ovako je Savo reagovao na pitanje da li će se on i igrači Partizana testirati zbog Zvezde i Grigora

Telegraf 22.06.2020
Trener crno-belih ističe da nema potrebe da se radi test, jer niko nema simptome. Trener Partizana Savo Milošević upitan je na zajedničkoj konferenciji klubova pred finale Kupa u dva navrata o korona virusu i da li će se on lično testirati, kao i… »
Savo Milošević o koroni: Kad je do sada nisam dobio...

Savo Milošević o koroni: Kad je do sada nisam dobio...

Mondo 22.06.2020
Pred finale Kupa Srbije, Partizan - Vojvodina u Nišu, trener crno-belih upitan i o korona virusu i o tome što je zaraza "ušla" u Crvenu zvezdu. Pred finale Kupa Srbije, Partizan - Vojvodina u Nišu, trener crno-belih upitan i o korona virusu i o tome… »

Vesti dana »