Povezane vesti

Zaražena i trudna supruga Viktora Troickog!

Zaražena i trudna supruga Viktora Troickog!

Vesti online 23.06.2020
Srpski teniser Viktor Troicki pozitivan je na koronavirus, a prema novim informacijama, na covid 19, pozitivna je i njegova supruga Aleksandra koja je trudna. Troicki je ovu informaciju potvrdio u izjavi za Telegraf. -Tačno je da smo supruga i ja… »
“Tačno je. Ćerka je negativna, a supruga i ja pozitivni”: Troicki potvrdio da je zaražen koronavirusom

“Tačno je. Ćerka je negativna, a supruga i ja pozitivni”: Troicki potvrdio da je zaražen koronavirusom

Nedeljnik 23.06.2020
Foto: Profimedia Srpski teniser Viktor Troicki potvrdio je da je zaražen koronavirusom. “Tačno je da smo supruga i ja pozitivni. Ona je testirana u petak, a ćerka i ja u nedelju nakon što smo saznali da je pozitivna. Ćerka je negativna, a supruga i… »
Bili na noletovom turniru, pa slavili ćerkin rođendan: Troicki i njegova trudna žena su zaraženi koronom, a evo gde su se…

Bili na noletovom turniru, pa slavili ćerkin rođendan: Troicki i njegova trudna žena su zaraženi koronom, a evo gde su se…

Blic 23.06.2020
Teniser Viktor Troicki i njegova trudna supruga Aleksandra pozitivni su na korona virus, a tokom prethodnog perioda oni su boravili u Beogradu. Aleksandra i Viktor od maja su u srpskoj prestonici, a krajem tog meseca naš paparaco uslikao ih je kada su… »
Frka zbog korone na Adria Touru: Sad i oni idu na testiranje

Frka zbog korone na Adria Touru: Sad i oni idu na testiranje

Mondo 23.06.2020
I učesnici turnira Eastern European championship u Beogradu, u organizaciji Janka Tipsarevića, biće podvrgnuti testu na Covid-19. I učesnici turnira Eastern European championship u Beogradu, u organizaciji Janka Tipsarevića, biće podvrgnuti testu na… »
Teniser Viktor Troicki pozitivan na koronavirus

Teniser Viktor Troicki pozitivan na koronavirus

Luftika 23.06.2020
Viktor Troicki, srpski teniser, pozitivan je na koronavirus. On se pre nekoliko dana povukao sa Istočnoevropskog šampionata, koji je organizovao nekada osmi teniser sveta, Janko Tipsarević. Đoković, svi učesnici Adrija tura i predsednik Vlade… »
Viktor Troicki pozitivan na virus korona

Viktor Troicki pozitivan na virus korona

Radio 021 23.06.2020
Viktor Troicki pozitivan je na korona virus, potvrđeno je za Sport klub. Troicki se u nedelju povukao sa turnira "Eastern European Championship" u organizaciji Janka Tipsarevića, a učestvovao je i na Adria Turu u Beogradu prošlog vikenda. Viktor je… »
Troicki pozitivan na virus korona

Troicki pozitivan na virus korona

Večernje novosti 22.06.2020
Viktor je treći teniser, posle Grigora Dimitrova i Borne Ćorića, koji je učestvovao na Adrija turu, a potvrđeno mu je prisustvo virusa Kovid 19. Srpski teniser Viktor Troicki pozitivan je na virus korona, potvrđeno je "Večernjim novostima". Troicki… »
Šok: Troicki pozitivan na koronu, ali i njegova trudna supruga! Testirala se i ćerkica Irina

Šok: Troicki pozitivan na koronu, ali i njegova trudna supruga! Testirala se i ćerkica Irina

Blic 22.06.2020
Naš poznati teniser Viktor Trociki pozitivan je na korona virus, a nedavno je otkazao učešće na turniru "Eastern European championship" zbog povrede, dok je potvrdio da je zaražena i njegova supruga Aleksandra. - Tačno je da smo supruga i ja… »
Nove, loše vesti: Viktor Troicki pozitivan na korona virus, na vreme se povukao sa turnira

Nove, loše vesti: Viktor Troicki pozitivan na korona virus, na vreme se povukao sa turnira

Sportal blic 22.06.2020
Prema poslednjim informacijama i Viktor Troicki je pozitivan na korona virus. Poznati srpski teniser je nedavno otkazao učešće na turniru "Eastern European championship" (Šampionat Istočne Evrope), a sada je objavljeno kako je zaražen virusom… »

Vesti dana »