Povezane vesti

Mihajlović posle meča sa Juventusom: Jači sam od straha, naučio sam umetnost strpljenja!

Mihajlović posle meča sa Juventusom: Jači sam od straha, naučio sam umetnost strpljenja!

Večernje novosti 23.06.2020
Čak i kada grešimo i gubimo loptu, voleo bih više da smo hrabriji i da više rizikujemo. Takav mentalitet nam je doneo opstanak prošle sezone - rekao je Siniša. Juventus je u 27. kolu Serije A savladao Bolonju (2:0) i tako uspeo da se oporavi od… »
Miha je protiv Juvea igračima zamerio samo jednu stvar (video)

Miha je protiv Juvea igračima zamerio samo jednu stvar (video)

Mondo 23.06.2020
Bolonja je izgubila od aktuelnog šampiona Italije, a srpski trener ukazao je svom timu u čemu su morali da budu bolji. Bolonja je izgubila od aktuelnog šampiona Italije, a srpski trener ukazao je svom timu u čemu su morali da budu bolji Ekipa Bolonje… »
Igrači Bolonje da uče od Mihe, moraju hrabrije!

Igrači Bolonje da uče od Mihe, moraju hrabrije!

Sportske.net 23.06.2020
Srpski stručnjak govorio za medije nakon prvog meča od prekida sezone zbog pandemije. Trener Bolonje Siniša Mihajlović rekao je da njegova ekipa mora da bude hrabrija i da više rizikuje, posle poraza od Juventusa u Seriji A. Bolonja je sinoć… »
Mihajlović otkrio čemu ga je naučila teška bolest

Mihajlović otkrio čemu ga je naučila teška bolest

Nova 23.06.2020
Trener Bolonje Siniša Mihajlović rekao je da njegova ekipa mora da bude hrabrija i da više rizikuje, posle poraza od Juventusa u Seriji A. Bolonja je izgubila od Juventusa sa 0:2. To je bila prva utakmica Bolonje posle pauze zbog pandemije… »
U Španiji Real, u Italiji Juve: Večita polemika o penalima i doprinos sasvim drugačijeg Mihajlovića

U Španiji Real, u Italiji Juve: Večita polemika o penalima i doprinos sasvim drugačijeg Mihajlovića

Mozzart sport 23.06.2020
“Šteta što sam morao da sačekam Juventus da bih pronašao sudiju koji ovakve stvari shvata ozbiljno”, kaže trener Bolonje koji je posle utakmice govorio sa novinarima prvi put još otkako mu je dijagnostifikovana leukemija. Pobeda sa 2:0 i… »
Mihajlović na terenu: Uživam u životu i normalnim stvarima koje ranije nisam primećivao

Mihajlović na terenu: Uživam u životu i normalnim stvarima koje ranije nisam primećivao

Večernje novosti 23.06.2020
Kada neko spozna sebe ne skače dole, već pokušava da se suoči i prevaziđe teškoće koje su ga zadesile, rekao je trener Bolonje. Bolonja je poražena od Juventusa sa 2:0, a trener Siniša Mihajlović nimalo nije bio zadovoljan tokom i ishodom meča… »
Mihajlović: Da vidim da li bi nama svirali takav penal!

Mihajlović: Da vidim da li bi nama svirali takav penal!

Nova 23.06.2020
Siniša Mihajlović, trener fudbalera Bolonje, nije bio zadovoljan posle poraza njegove ekipe u susretu 27. kola Serije A. Bolonja je kod kuće porađena sa 0:2 (0:2). Srpski stručnjak je pre toga u poluvremenu meča bio vidno nezadovoljan što je… »

Vesti dana »

Dačić: O prijemu Kosova u Savet Evrope 16. i 17. maja

Dačić: O prijemu Kosova u Savet Evrope 16. i 17. maja

Nedeljnik pre 1 satjoš 18 povezanih
Sutra toplo i sunčano vreme

Sutra toplo i sunčano vreme

Novi magazin pre 1 satjoš 15 povezanih
Srpska pravoslavna crkva i vernici slave Cveti

Srpska pravoslavna crkva i vernici slave Cveti

Glas Zaječara pre 4 satijoš 14 povezanih