Povezane vesti

Čekaju naš teški razgovori u Vašingtonu: Vučić iz Moskve najavio veliku borbu za Kosovo i Metohiju

Čekaju naš teški razgovori u Vašingtonu: Vučić iz Moskve najavio veliku borbu za Kosovo i Metohiju

Srbija danas 23.06.2020
Vuičić je sa Putinom do sada imao 17 susreta. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da će u Vašingtonu imati teške razgovore, ali da narod ni ne bira nekog zbog lepih stvari, već da se bori i vodi računa o našim nacionalnim… »
Kremlj objavio transkript razgovora Vučića i Putina

Kremlj objavio transkript razgovora Vučića i Putina

Vesti online 23.06.2020
Nakon susreta predsednika Srbije Aleksandra Vučića i predsednika Rusije Vladimira Putin, Vučić je izjavio da o nekim stvarima ne može javno da se govori. U nastavku pročitajte transkript sa susreta dva predsednika koji je objavio Kremlj. Vladimir… »
Putin i Vučić na RUSKOM: Uvaženi gospodine predsedniče lepo vas je videti

Putin i Vučić na RUSKOM: Uvaženi gospodine predsedniče lepo vas je videti

Mondo 23.06.2020
Uvaženi gospodine predsedniče, jako mi je drago da Vas vidim i čestitam na pobedi, rekao je Putin Aleksandru Vučiću koji se ruskom predsedniku obratio na RUSKOM: "Uvaženi gospodine predsedniče i prijatelju zahvaljujem se jer uvek odvajate vreme za… »
Vučić: Dobio sam savjete i dobre analize od Putina

Vučić: Dobio sam savjete i dobre analize od Putina

Al Jazeera 23.06.2020
Očekujem dalje jačanje povjerenja i još bolju saradnju u budućnosti, rekao je Vučić nakon sastanka iza zatvorenih vrata. Kremlj je saopćio da se predsjednik Rusije Vladimir Putin sastao sa predsjednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, koji je stigao… »
Snimak sa uvodnog sastanka: Predsednik Vučić se Putinu obratio na ruskom jeziku, a evo šta je poručio ruski lider (video)

Snimak sa uvodnog sastanka: Predsednik Vučić se Putinu obratio na ruskom jeziku, a evo šta je poručio ruski lider (video)

Večernje novosti 23.06.2020
Pre početka sastanka iza zatvorenih vrata, predsednik Srbije Aleksandar Vučić i predsednik Rusije Vladimir Putin imali su uvodno obraćanje. Pre početka sastanka iza zatvorenih vrata, predsednik Srbije Aleksandar Vučić i predsednik Rusije Vladimir… »
Ministar Vulin obišao u Moskvi pripadnike Garde Vojske Srbije (foto)

Ministar Vulin obišao u Moskvi pripadnike Garde Vojske Srbije (foto)

Večernje novosti 23.06.2020
Prema rečima ministra Vulina, naši gardisti su dobro, zdravi su, „uložili su ogroman napor, bili su u karantinu, vežbali su, pripremali se i biće na visini zadatka“. Prema rečima ministra Vulina, naši gardisti su dobro, zdravi su, „uložili… »
Vučić u Moskvi: Putin dolazi u Srbiju u oktobru

Vučić u Moskvi: Putin dolazi u Srbiju u oktobru

Slobodna Evropa 23.06.2020
Predsednik Rusije Vladimir Putin potvrio je da će doći u Srbiju u oktobru na otvaranje Hrama Svetog Save, izjavio je posle sastanka u Moskvi predsednik Srbije Aleksandar Vučić, prenosi agencija Tanjug. Vučić se nalazi u službenoj poseti Moskvi… »
Vučić: Imao sam odličan i vrlo srdačan sastanak sa Putinom

Vučić: Imao sam odličan i vrlo srdačan sastanak sa Putinom

Danas 23.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je danas u Moskvi imao odličan i vrlo srdačan sastanak sa šefom ruske države Vladimirom Putinom, koji mu je potvrdio da će u oktobru posetiti Beograd. Razgovarali smo o idejama za rešenje kosovskog… »
Ovako se obratio Putin Vučiću! Čestitam na pobedi i posebno mi je drago što će srpski gardisti defilovati trgom! Video

Ovako se obratio Putin Vučiću! Čestitam na pobedi i posebno mi je drago što će srpski gardisti defilovati trgom! Video

Kurir 23.06.2020
Između Rusije i Srbije razvijaju se veoma pragmatični i istovremeno dobri politički odnosi, istakao je danas predsednik Ruske Federacije Vladimir Putin na početku sastanka sa svojim srpskim kolegom Aleksandrom Vučićem. - Uvaženi gospodine… »
Vučić ne očekuje Trampa na sastanku, kaže da je dobio savete od Putina

Vučić ne očekuje Trampa na sastanku, kaže da je dobio savete od Putina

N1 Info 23.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u Moskvi da ne očekuje da će predsednik SAD, Donald Tramp, prisustvovati sastanku predstavnika Beograda i Prištine u Beloj kući 27. juna. "Donald Tramp bi se pojavio kada bi došlo do nekog, ne znam… »
“Dobio sam savete od Putina, Trampa ne očekujem na sastanku”

“Dobio sam savete od Putina, Trampa ne očekujem na sastanku”

Nova 23.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u Moskvi da ne očekuje da će predsednik SAD, Donald Tramp, prisustvovati sastanku predstavnika Beograda i Prištine u Beloj kući 27. juna. “Donald Tramp bi se pojavio kada bi došlo do nekog, ne znam… »
Pragmatični i dobri politički odnosi Srbije i Rusije: Putinove reči Vučiću ugrejaće srca svih Srba

Pragmatični i dobri politički odnosi Srbije i Rusije: Putinove reči Vučiću ugrejaće srca svih Srba

Srbija danas 23.06.2020
Putin je čestitao Vučiću na izbornoj pobedi i naglasio da se odnosi dve zemlje razvijaju u svim sferama. Između Rusije i Srbije razvijaju se veoma pragmatični i istovremeno dobri politički odnosi, istakao je danas predsednik Ruske Federacije… »
Vučić poručio iz Moskve: "Putin u oktobru stiže u Beograd! Dao mi je mudre savete kako da branim KiM pred Amerikancima"

Vučić poručio iz Moskve: "Putin u oktobru stiže u Beograd! Dao mi je mudre savete kako da branim KiM pred Amerikancima"

Pravda 23.06.2020
Predsednik Rusije Vladimir Putin potvrdio je da će doći u Srbiju u oktobru, preneo je posle sastanka u Moskvi predsednik Srbije Aleksandar Vučić. "Razgovarali smo o svim važnim pitanjima, o Putinovom dolasku u Srbiju. On je potvrdio da u oktobru… »
Vučić: Veoma dobar razgovor s Putinom, dobio sam analize i savete

Vučić: Veoma dobar razgovor s Putinom, dobio sam analize i savete

Dnevnik 23.06.2020
MOSKVA: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je nakon sastanka sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom da su imali veoma dobar razgovor o svim ključnim političkim pitanjima, a pre svega o KiM i celokupnoj situaciji u regionu i svetu, kao i da… »
Vučić sa Putinom u Moskvi o idejama i načinima za rešavanje kosovskog problema

Vučić sa Putinom u Moskvi o idejama i načinima za rešavanje kosovskog problema

N1 Info 23.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom razgovarao o svim idejama i načinima za rešavanje kosovskog problema. Putin je izjavio da se između Rusije i Srbije razvijaju veoma pragmatični i istovremeno… »
"Putin je mudar i veliki i poštuje Srbiju, zahvalan sam mu na savetima"

"Putin je mudar i veliki i poštuje Srbiju, zahvalan sam mu na savetima"

Mondo 23.06.2020
U Moskvi je završen sastanak predsednika Vučića i Putina iza zatvorenih vrata na kome je bilo reči o Kosovu i situaciji u regionu i svetu. Putin je mudro posavetovao srpskog predsednika. U Moskvi je završen sastanak predsednika Vučića i Putina iza… »
Vučić u Moskvi o sastancima koji ga čekaju: Ne očekujem Trampa, biće teški razgovori u Briselu i Vašingtonu, mora se…

Vučić u Moskvi o sastancima koji ga čekaju: Ne očekujem Trampa, biće teški razgovori u Briselu i Vašingtonu, mora se…

Kurir 23.06.2020
Predsednik Srbija Aleksandar Vučić je posle sastanka sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom izjavio da će Putin doći u Beograd u oktobru na svečanost završetka Hrama Svetog Save. On je rekao i da je sa Putinom razgovarao o idejama i načinima za… »
Vučić najavio kada nam dolazi mudri Putin i šta će tada svečano da otvori

Vučić najavio kada nam dolazi mudri Putin i šta će tada svečano da otvori

Mondo 23.06.2020
Predsednik Rusije Vladimir Putin potvrio je da će doći u Srbiju u oktobru, preneo je posle sastanka u Moskvi predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Predsednik Rusije Vladimir Putin potvrio je da će doći u Srbiju u oktobru, preneo je posle sastanka u… »
Vučić sa Putinom o načinima za rešavanje kosovskog problema

Vučić sa Putinom o načinima za rešavanje kosovskog problema

Nova 23.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom razgovarao o svim idejama i načinima za rešavanje kosovskog problema. Putin je izjavio da se između Rusije i Srbije razvijaju veoma pragmatični i istovremeno… »
Iza zatvorenih vrata: Počeo sastanak Vučića i Putina

Iza zatvorenih vrata: Počeo sastanak Vučića i Putina

Srbija danas 23.06.2020
U Moskvi je upravo počeo sastanak predsednika Vučića i Putina iza zatvorenih vrata. Važnost susreta "jedan na jedan" srpskog i ruskog lidera jasno je najavljena tokom prošlonedeljne posete ruskog ministra spoljnih poslova Sergeja Lavrova. Vučić je… »

Vesti dana »