Povezane vesti
PONAVLJANJE IZBORA na tri biračka mesta NA VIDOVDAN
InfoKG 23.06.2020
U Kragujevcu će lokalni izbori biti ponovljeni na tri biračka mesta u Korićanima, Stanovu i Dragobraći, u nedelju, 28. juna, a pravo glasa moći će da iskoristi 3.948 građana, saopštila je Gradska izborna komisija. “Zbog nepravilnosti koje je Gradska… »
GIK Požarevac: Izbori se ponavljaju na tri izborna mesta
Danas 23.06.2020
U Požarevcu tek nakon održavanja ponovljenog glasanja za lokalni parlament na tri izborna mesta saznaće se konačni rezultati. GIK je utvrdio da je na ova tri mesta bilo bitnih nepravilnosti tokom glasanj, pa je na tim mestima poništio postignute… »
Vesti dana »
Ledeni dan u Srbiji - vanredno u 11 opština, evakuisano 37 osoba, cela Ivanjica bez struje, kao i 4.000 domaćinstava u Opštini Lučani i sela u Rasinskom okrugu i Sjenici
RTV pre 8 minutajoš 45 povezanih
Veliki odziv građana! Podneto gotovo 600.000 prijava za upis bespravno sagrađenih objekata: Evo do kada je krajnji rok za podnošenje
Kurir pre 3 minutajoš 24 povezane
Iran upozorio Vašington da će uzvratiti na svaki napad udarima na Izrael i baze SAD
NIN pre 38 minutajoš 14 povezanih
Selektor Srbije Stevanović o meču sa Holanđanima: Nismo bili svoji!
Sputnik pre 58 minutajoš 18 povezanih



