Povezane vesti

I Draženova majka mora na testiranje, okrivila je Dimitrova!

I Draženova majka mora na testiranje, okrivila je Dimitrova!

Mondo 23.06.2020
Svi koji su bili u kontaktu s Novakom Đokovićem moraće da budu testirani na COVID-19. Svi koji su bili u kontaktu s Novakom Đokovićem moraće da budu testirani na COVID-19. Biserka Petrović je godinama čekala na susret sa Novakom Đokovićem, koga… »
"Zvala sam epidemiologa čim sam čula za Novaka": Majka Dražena Petrovića otkrila kako se oseća, uskoro ide na testiranje

"Zvala sam epidemiologa čim sam čula za Novaka": Majka Dražena Petrovića otkrila kako se oseća, uskoro ide na testiranje

Sportal blic 23.06.2020
Dugo se čekalo na susret Biserke Petrović i Novaka Đokovića, koji se konačno desio nedavno u Zadru gde je kao organizator Adria tour-a bio najbolji svetski teniser. Majka jednog od najboljih košarkaša je donela Draženov dres i kačket Novaku, a… »
Oglasila se i majka Dražena Petrovića posle vesti da Novak ima koronu

Oglasila se i majka Dražena Petrovića posle vesti da Novak ima koronu

Večernje novosti 23.06.2020
Tri dana sam u samoizolaciji. Razgovarala sam sa epidemiologom kada sam čula da je Novak pozitivan na testu - rekla je Biserka Petrović. Upoznali su se Novak Đoković i Biserka Petrović u Zadru. Tom prilikom je majka Dražena Petrovića razmenila… »
Draženova majka: Tražila sam test, čim sa čula za Novaka…

Draženova majka: Tražila sam test, čim sa čula za Novaka…

Nova 23.06.2020
Majka legendarnog Dražena Petrovića, Biserka, oglasila se ubrzo posle saznanja da je Novak Đoković pozitivan na koronavirus. Biserka Petrović se pre nekoliko dana družila, slikala i razmenila poklone s najboljim srpskim i svetskim teniserom, pa… »

Vesti dana »