Povezane vesti
Anćeloti optužen za utaju poreza u Španiji
Nova 23.06.2020
Špansko tužilaštvo optužilo je trenera Evertona Karla Anćelotija za utaju poreza od oko milion evra u vreme kada je bio trener Real Madrida. Kako je prenela Marka, italijanski trener utajio je 1.062.082 miliona evra na osnovu prava na fotografije za dve… »
Španci okrivili italijana: Poznati trener optužen za utaju poreza!
Hot sport 23.06.2020
Špansko tužilaštvo optužilo je trenera Evertona Karla Anćelotija za utaju poreza od oko miliona evra u vreme kada je bio trener fudbalskog kluba Real Madrid. Kako je prenela Marka, italijanski trener utajio je 1.062.082 miliona evra na osnovu prava na… »
Protiv Anćelotija podignuta optužnica za utaju poreza
Večernje novosti 23.06.2020
Špansko tužilaštvo se oglasilo da tereti italijanskog trenera. Fudbalski trener Karlo Anćeloti (61) je na meti sudstva u Španiji, a kao razlog se navodi ne plaćanje poreza. Iz madridskog tužilaštva stiže vest da je ovaj Italijan "izbegavao da plati… »
Vesti dana »
Đokić: Novi Sastav REM-a problematičan, nisam ni očekivala da će vlast dozvoliti da se kreira nezavisni REM
Mašina pre 1 satjoš 71 povezana
BLOG UŽIVO „Ovo može da bude kobno po mene, ali možda će po vas biti dobro“: Obraćanje Dijane Hrke, kaže da joj je lošije, ali da ide do kraja
Nova pre 1 satjoš 113 povezane
Srednjoškolci i prosvetni radnici bojkotovali nastavu, pružili podršku Jaćimovićima i Dijani Hrki
NoviSad.com pre 1 satjoš 20 povezanih
Tuhel biranim rečima o Srbiji: „Oni su snažni, patriotski nastrojeni“
Nova pre 2 satajoš 42 povezane
Milan Antonijević potvrdio da je kandidat SNS za Poverenika za zaštitu ravnopravnosti
N1 Info pre 3 satajoš 17 povezanih



