Povezane vesti

Navijači Partizana strepe: Andrea Trinkijeri objavio zagonetnu poruku, da li je Italijan najavio odlazak?! (foto)

Navijači Partizana strepe: Andrea Trinkijeri objavio zagonetnu poruku, da li je Italijan najavio odlazak?! (foto)

Hot sport 23.06.2020
Trener košarkaša Partizana Andrea Trinkijeri na društvenim mrežama objavio je zagonetnu poruku za navijače. Italijan je objavio da se vratio u domovinu, ali uz reči koje zvuče kao oproštajne. – Stigao sam kući! Nezaobravno vreme i najbolji… »
Trinkijeri zaledio "grobare" samo jednim tvitom! Poruka je oproštajna, ali...

Trinkijeri zaledio "grobare" samo jednim tvitom! Poruka je oproštajna, ali...

Sportske.net 23.06.2020
Andrea Trinkijeri ima ugovor sa crno-belima. Nadaju se navijači crno-belih da je ovo nekakva šala Andree Trinkijerija. U pitanju je tvit koji je objavio danas, sledeće je sadržine: "Vratio sam se kući! Nezaboravno vreme i najbolji navijači..." Sve… »
Trinkijerijeva zagonetna poruka (foto)

Trinkijerijeva zagonetna poruka (foto)

Večernje novosti 23.06.2020
Vratio sam se kući. Nezaboravno vreme i najbolji navijači - napisao je trener crno-belih na društvenim mrežama. Košarkaška sezona je ranije završena zbog virusa korona. U Evroligi, ABA ligi i mnogim drugim takmičenjima nije bilo proglašenja… »
Trinkijeri: Vratio sam se kući!

Trinkijeri: Vratio sam se kući!

Nova 23.06.2020
Andrea Trinkijeri, trener košarkaša Partizana, ostavio je vrlo zagonetnu poruku na društvenim mrežama. “Vratio sam se kući, u Italiju! Nezaboravno vreme i najbolji navijači…”, napisao je Trinkijeri na Tviteru uz košarkašku loptu i crno-bela… »
Trinkijerijev oproštaj?! Šta znači ova poruka trenera Partizana?

Trinkijerijev oproštaj?! Šta znači ova poruka trenera Partizana?

Mondo 23.06.2020
Italijan poslao misterioznu poruku navijačima. Italijan poslao misterioznu poruku navijačima Trener Partizana Andrea Trinkijeri objavio je na društvenim mrežama poruku koja je zaledila "grobare". Iako ima ugovor na još godinu dana, a sezona je… »
Trinkijeri (ne)dvosmislen: Nezaboravno vreme...

Trinkijeri (ne)dvosmislen: Nezaboravno vreme...

N1 Info 23.06.2020
Trener Partizana Andrea Trinkijeri napustio je Beograd i čim je stigao u Italiju poslao je poruku navijačima kluba iz Humske. "Vratio sam se kući. Nezaboravno vreme i najbolji navijači," poručio je Trinkijeri na Tviteru. I’m back Home … »

Vesti dana »