Povezane vesti

Poštovani predsedniče, dragi prijatelju, pomoći ćemo! Isplivao transkript razgovora Putina i Vučića

Poštovani predsedniče, dragi prijatelju, pomoći ćemo! Isplivao transkript razgovora Putina i Vučića

Pravda 24.06.2020
Nakon susreta predsednika Srbije Aleksandra Vučića i predsednika Rusije Vladimira Putin, Vučić je izjavio da o nekim stvarima ne može javno da se govori. U nastavku pročitajte transkript sa susreta dva predsednika koji je objavio Kremlj. Vladimir… »
Vučić: Od Putina sam dobio mudre savete za Kosovo! On poštuje Srbiju

Vučić: Od Putina sam dobio mudre savete za Kosovo! On poštuje Srbiju

Kurir 24.06.2020
Imali smo srdačan i dobar sastanak. Veoma mi je bilo važno da čujem njegove stavove i analize. Razgovarali smo o svim ključnim pitanjima, o situaciji na Kosovu i Metohiji i u regionu, naveo je Vučić. Predsednik Aleksandar Vučić imao je juče… »
Hvala Vam što uvek imate vremena za Srbiju! Ovo je transkript razgovora Vučića i Putina

Hvala Vam što uvek imate vremena za Srbiju! Ovo je transkript razgovora Vučića i Putina

Blic 23.06.2020
U Moskvi su se danas sastali predsednici Srbije i Rusije Aleksandar Vučić i Vladimir Putin, a sastanak se održao iza zatvorenih vrata. Glavna tema o kojoj se razgovaralo bila je pitanje Kosova i Metohije. Nakon sastanka, predsednik Srbije rekao je da… »

Vesti dana »