Povezane vesti

SZO: Za nedelju dana zaraženo milion ljudi

SZO: Za nedelju dana zaraženo milion ljudi

RTS 24.06.2020
Broj zaraženih u svetu ovog jutra iznosi više od 9,3 miliona. Nažalost, registruje se i sve više preminulih – skoro 480.000. Svetska zdravstvena organizacija upozorava da je za samo nedelju dana zaraženo milion osoba. U Latinskoj Americi više od… »
Srđan Đoković: Novak se ne oseća dobro, zabrinut sam

Srđan Đoković: Novak se ne oseća dobro, zabrinut sam

Nova 24.06.2020
Srđan Đoković, otac najboljeg svetskog tenisera koji je zaražen koronavirusom, oglasio se posle loših vesti i poručio da je zabrinut zbog sina. Đoković senior je uperio prst sumnje u Dimitrova, smatrajući da je bugarski teniser svoji ponašanjem… »
Dan nakon saznanja da Novak ima koronu: Oglasio se Srđan Đoković i otkrio u kakvom stanju je najbolji teniser

Dan nakon saznanja da Novak ima koronu: Oglasio se Srđan Đoković i otkrio u kakvom stanju je najbolji teniser

Večernje novosti 24.06.2020
Sve se dogodilo zato što je čovek na turnir verovatno došao bolestan, ko zna odakle, rekao je otac najboljeg tenisera sveta. Na kraju svih dešavanja vezanih za prisustvo virusa korona tokom “Adrija tura” oglasio se i Srđan Đoković, otac… »
Goran Ivanišević: Smeta mi što smo mi dežurni krivci, a ljudi skupljaju političke poene na nama

Goran Ivanišević: Smeta mi što smo mi dežurni krivci, a ljudi skupljaju političke poene na nama

Večernje novosti 24.06.2020
Čuo sam se sa Novakom i nije mu lako. S obzirom na sve okolnosti drži se dobro, rekao je trener Novaka Đokovića. Nekada teniser, danas trener Novaka Đokovića, Goran Ivanišević ne smatra da su organizatori „Adria tura“ glavni i jedini krivci za… »
Srđan Đoković besan: On je kriv! Naneo nam je veliku štetu!

Srđan Đoković besan: On je kriv! Naneo nam je veliku štetu!

Mondo 24.06.2020
Otac najboljeg tenisera sveta našao krivca za zarazu na Adrija turu. Otac najboljeg tenisera sveta našao krivca za zarazu na Adrija turu Svet sporta i dalje trese vest da je Novak Đoković pozitivan na koronavirus, a njegove kolege i mediji sasuli su… »
Tata srđan brine zbog sina: "Novak se ne oseća dobro, Dimitrov naneo veliku štetu našoj porodici"

Tata srđan brine zbog sina: "Novak se ne oseća dobro, Dimitrov naneo veliku štetu našoj porodici"

Sportal blic 24.06.2020
Vest da je najbolji teniser sveta Novak Đoković pozitivan na virus COVID-19 uzdrmala je svetski sport. Novak je u utorak izdao saopštenje u kom je potvrdio da su njegova supruga Jelena i on pozitivni na koronavirus. Na sreću, Đokovići nemaju nikakve… »
Humanost i spektakl sa mnogo rizika

Humanost i spektakl sa mnogo rizika

Danas 24.06.2020
Novak Đoković objavio da je pozitivan na virus kovid 19 Vest da su Novak Đoković i njegova supruga pozitivni na virus kovid 19 bila je juče i u svetskim, a ne samo lokalnim okvirima, broj jedan. Svetski broj jedan saopštio je da ne oseća nikakve… »
"Čuo sam se sa Novakom, nije mu lako": Ivanišević otkrio zašto se Đoković nije testirao na koronu u Zadru

"Čuo sam se sa Novakom, nije mu lako": Ivanišević otkrio zašto se Đoković nije testirao na koronu u Zadru

Sportal blic 23.06.2020
Goran Ivanišević, trener Novaka Đokovića i direktor turnira u Zadru, izrazio je žaljenje zbog pojave koronavirusa na Adria turu, ali i istakao da nije u redu da se sva krivica svaljuje na organizatore takmičenja. Đoković i njegova supruga Jelena u… »
Korona virus: Još 102 slučaja zaraze u Srbiji, među njima i Đoković – u Americi više od 120.000 smrtnih slučajeva

Korona virus: Još 102 slučaja zaraze u Srbiji, među njima i Đoković – u Americi više od 120.000 smrtnih slučajeva

Danas 23.06.2020
U danu kada je Tedros Adhanom Gebrejesus, šef Svetske zdravstvene organizacije (SZO) upozorio da se pandemija korona virusa „ubrzava“, a Krizni štab u Srbiji uveo nove mere, teniser Novak Đoković saopštio je da je pozitivan na testu. U poslednja… »

Vesti dana »