Povezane vesti

Vujošević nastavlja saradnju sa Klužom: Ovde imam sve što mi je potrebno mogu da živim savršeno

Vujošević nastavlja saradnju sa Klužom: Ovde imam sve što mi je potrebno mogu da živim savršeno

Večernje novosti 24.06.2020
Ne mogu da dočekam početak nove sezone, kaže srpski trener koji je prošlog leta bio skeptičan prema novoj sredini. Duško Vujošević je produžio saradnju sa Klužom. Rumunski klub je za manje od jedne sezone srušio sve predrasude srpskog trenera o… »
Vujošević ostaje na kormilu Kluža: Nisam završio svoju misiju

Vujošević ostaje na kormilu Kluža: Nisam završio svoju misiju

Mozzart sport 24.06.2020
Ugovor na još jednu sezonu. Duško Vujošević će i u budućnosti biti na kormilu Kluža. Kako je objavljeno na zvaničnom klupskom sajtu, Vujošević je produžio ugovor na još godinu dana i zadržaće funkcije koordinatora u radu juniorskog i… »
Zvanično - Vujošević potpisao!

Zvanično - Vujošević potpisao!

Sportske.net 24.06.2020
Savršen izbor u ovom trenutku? Rumunski košarkaški klub Kluž potvrdio je danas da je sa trofejnim stručnjakom Duškom Vujoševićem postigao dogovor o nastavku saradnje i u sledećoj sezoni. Na zvaničnom klupskom sajtu potvrđeno je da će… »
Vujošević ostaje u Klužu: Prilika za korak napred

Vujošević ostaje u Klužu: Prilika za korak napred

Nova 24.06.2020
Duško Vujošević, nekadašnji trener Partizana, ostaće i naredne sezone u Klužu. Biće to njegova druga sezona u Rumuniji. Rumunski klub saopštio je da će iskusni stručnjak i legenda crno-belih ostati u Klužu u koji je stigao prošlog leta. “Da… »
Duško Vujošević još jednu sezonu u Klužu: Prilika da se napravi korak napred

Duško Vujošević još jednu sezonu u Klužu: Prilika da se napravi korak napred

Sportski žurnal 24.06.2020
Biće to druga Vujoševićeva sezona u Klužu, u koji je stigao prošlog leta. Legenda Partizana, Duško Vujošević, ostaće trener košarkaša Kluža još jednu sezonu, saopštio je danas rumunski klub.. Biće to druga Vujoševićeva sezona u Klužu, u… »

Vesti dana »