Povezane vesti

Tijana Ajfon nakon izlaska iz pritvora: Nije mi bilo lako! Ja sam kolateralna šteta

Tijana Ajfon nakon izlaska iz pritvora: Nije mi bilo lako! Ja sam kolateralna šteta

Telegraf 24.06.2020
Masimovićeva je privedena zbog sumnje da je na žurku, u jednoj privatnoj vikendici, dovela devojke zbog prostitucije, gde je policija pronašla drogu i oružje. Tijana Maksimović, poznatija kao Tijana Ajfon, jutros, 24. juna, izašla je iz pritvora… »
Tijana Ajfon puštena iz pritvora

Tijana Ajfon puštena iz pritvora

RTS 24.06.2020
Tijana Maksimović, poznatija kao Tijana Ajfon, puštena je iz pritvora u kojem se nalazila nakon hapšenja u Suvom Polju kod Bijeljine u maju ove godine, potvrdio je za "Nezavisne" bijeljinski advokat Miloš Stevanović. Miloš Stevanović je rekao da se… »
Po Tijanu Ajfon SAD dolazi porodica i evo gde ide: Advokat otkrio sve detalje njenog preranog puštanja iz pritvora

Po Tijanu Ajfon SAD dolazi porodica i evo gde ide: Advokat otkrio sve detalje njenog preranog puštanja iz pritvora

Blic 24.06.2020
Srpska starleta Tijana Maksimović, poznatija kao Tijana Ajfon puštena je iz pritvora u kojem se nalazila nakon hapšenja u Suvom Polju, kod Bijeljine, u maju ove godine. Advokat Miloš Stevanović izjavio je za Srpskainfo da je Maksimovićeva puštena i… »
Tijana Ajfon puštena iz pritvora!

Tijana Ajfon puštena iz pritvora!

Telegraf 24.06.2020
Starleta je bila u pritvoru od 28. maja. Starleta Tijana Maksimović, poznatija kao Tijana Ajfon, puštena je iz pritvora u Bijeljini, potvrđeno je danas. Ovu informaciju potvrdio je njen advokat Miloš Stevanović i otkrio da će ona ubrzo biti u… »

Vesti dana »