Povezane vesti

Izašla iz zatvora: Uhapsili su me jer sam zvučno ime! (foto)

Izašla iz zatvora: Uhapsili su me jer sam zvučno ime! (foto)

Mondo 24.06.2020
Starleta Tijana Maksimović poznatija kao Tijana iPhone opisala iskustvo nakon mesec dana provedenih u zatvoru u Bijeljini u koji je dospela jer je "zvučno ime" Starleta Tijana Maksimović poznatija kao Tijana iPhone opisala iskustvo nakon mesec dana… »
Tijana Ajfon nakon pritvora: Nevina sam, sud će to dokazati

Tijana Ajfon nakon pritvora: Nevina sam, sud će to dokazati

Nova 24.06.2020
Starleta Tijana Maksimović, u javnosti poznatija kao Tijana Ajfon, nakon što je provela nešto manje od mesec dana u zatvorskoj ćeliji u Bijeljini, puštena je danas na slobodu. “Konačno sam na slobodi. Tvrdim da sam nevina i da nisam kriva, a to… »
Otac Tijane Ajfon: Dobro je podnela dane iza rešetaka

Otac Tijane Ajfon: Dobro je podnela dane iza rešetaka

Nova 24.06.2020
Starleta Tijana Maksimović, u javnosti poznatija kao Tijana Ajfon, nakon što je provela skoro mesec dana u zatvorskoj ćeliji u Bijeljini, puštena je danas na slobodu. Kako je za Blic objasnio njen otac, Đorđe Maksimović, Tijana je dobro podnela… »
Advokat: Tijana Ajfon puštena iz pritvora

Advokat: Tijana Ajfon puštena iz pritvora

Dnevnik 24.06.2020
BANjALUKA: Državljanka Srbije Tijana Maksimović, pozna kao Tijana Ajfon, koja je uhapšena u akciji "Kristal" u Republici Srpskoj, puštena je iz pritvora, potvrdio je njen advokat. Advokat Miloš Stevanović je izjavio da će tokom dana otići u… »
Tijana Ajfon na slobodi: Puštena iz pritvora u BiH, advokat tvrdi da nije odavala imena političara i mafijaša

Tijana Ajfon na slobodi: Puštena iz pritvora u BiH, advokat tvrdi da nije odavala imena političara i mafijaša

Blic 24.06.2020
Srpska starleta Tijana Maksimović, poznatija kao Tijana Ajfon puštena je iz pritvora u kojem se nalazila nakon hapšenja u Suvom Polju, kod Bijeljine, u maju ove godine. Advokat Miloš Stevanović izjavio je za Srpskainfo da je Maksimovićeva puštena i… »

Vesti dana »