Povezane vesti

Raduljica Novaku: Uvek će biti onih koji sude

Raduljica Novaku: Uvek će biti onih koji sude

N1 Info 24.06.2020
Srpski košarkaš Miroslav Raduljica pridružio se brojnim sportistima koji su pružili podršku najboljem teniseru sveta Novaku Đokoviću. Đoković se našao na udaru poslednjih dana jer su četvorica tenisera, uključujući njega, bila pozitivna na… »
Stanković negativan na korona virus, stao u Đokovićevu odbranu

Stanković negativan na korona virus, stao u Đokovićevu odbranu

Mozzart sport 24.06.2020
„Niko ne sme da zaboravi koliko je on učinio dobrih dela“. Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković rekao je danas da mu smetaju kritike koje se upućuju Novaku Đokoviću otkako su se pojavili zaraženi korona virusom među učesnicima… »
Dejan Stanković: Kao da ste svi zaboravili kakav je čovek Novak! Moraće moj brat, opet na terenu da pokaže ko je!

Dejan Stanković: Kao da ste svi zaboravili kakav je čovek Novak! Moraće moj brat, opet na terenu da pokaže ko je!

Hot sport 24.06.2020
Trener Crvene zvezde Dejan Stanković rekao je da mu smetaju napadi na najboljeg tenisera sveta Novaka Đokovića. Legenda srpskog fudbala, jedna je od poznatih ličnosti koja bi takođe mogla da ima pozitivan test na Covid-19 s obzirom na to da u svom… »
I Stanković testiran, rezultat već stigao, a onda je poslao moćnu poruku Novaku!

I Stanković testiran, rezultat već stigao, a onda je poslao moćnu poruku Novaku!

Sportske.net 24.06.2020
Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković rekao je danas da mu smetaju kritike koje se upućuju Novaku Đokoviću otkako su se pojavili zaraženi korona virusom medju učesnicima turnira koje je organizovao i naveo da je prvi teniser sveta veliki… »
Dino Rađa, Dejan Stanković i Zvezda stali u odbranu Đokovića

Dino Rađa, Dejan Stanković i Zvezda stali u odbranu Đokovića

Danas 24.06.2020
Nakon što se saznalo da je Novak Đoković pozitivan na virus korona i posle niza negativnih komentara javnosti i nekih tenisera zbog organizacije „Adrija tura“ tokom pandemije, u odbranu srpskog teniskog asa stao je bivši hrvatski košarkaš Dino… »
Stanković: Kao da su svi zaboravili ko i kakav je Novak

Stanković: Kao da su svi zaboravili ko i kakav je Novak

N1 Info 24.06.2020
Trener Crvene zvezde Dejan Stanković rekao je da je negativan na koronavirus, a takođe je pružio podršku najboljem teniseru sveta Novaku Đokoviću, koji je pozitivan. ’Crveno-beli’ su pre nekoliko dana objavili da su petorica igrača šampiona… »
Dejan Stanković: Nole, uz tebe sam

Dejan Stanković: Nole, uz tebe sam

Dnevnik 24.06.2020
BEOGRAD: Trener Crvene zvezde Dejan Stanković rekao je da mu smetaju napadi na najboljeg tenisera sveta Novaka Đokovića. Legenda srpskog fudbala, jedna je od poznatih ličnosti koja bi takođe mogla da ima pozitivan test na Kovid-19 s obzirom na to da… »
"Pokazaće vam moj brat! Kao da ste zaboravili kakav je čovek Novak..."

"Pokazaće vam moj brat! Kao da ste zaboravili kakav je čovek Novak..."

Mondo 24.06.2020
"Sam je rekao da je loše procenio, podigao je ruku, priznao, zašto se sada veliki broj ljudi i medija utrkuje u 'provlačenju koz blato'", poručio je trener Crvene zvezde. "Sam je rekao da je loše procenio, podigao je ruku, priznao, zašto se sada… »
Stanković: Moraće moj brat Nole na terenu da pokaže ko je

Stanković: Moraće moj brat Nole na terenu da pokaže ko je

Nova 24.06.2020
Dejan Stanković, trener Crvene zvezde, pružio je podršku Novaku Đokoviću u celoj situaciji posle otkazanog "Adrija tura". Iako su petorica fudbalera novog-starog šampiona Srbije pozitivna na Covid-19, legendarni vezista nije. “Nemam koronu… »

Vesti dana »