Povezane vesti

Vojvodina osvojila Kup Srbije: Najluđe finale ikad, makazice Pavlovića i penal drama sa Partizanom odllučili šampiona…

Vojvodina osvojila Kup Srbije: Najluđe finale ikad, makazice Pavlovića i penal drama sa Partizanom odllučili šampiona…

Vesti online 24.06.2020
Fudbaleri Vojvodina osvojili su Kup Srbije u fudbalu na stadionu Čair u Nišu, pošto su posle produžetaka 2:2 i penala, savladali Partizan u neverovatnom finalu koje je obeležio odličan fudbal. Konačno je viđeno finale dostojno srpskog fudbala i… »
Filip Stevanović: Vojvodina nije zaslužila pobedu! Vitas: Odgovoran sam, tražio sam da pucam

Filip Stevanović: Vojvodina nije zaslužila pobedu! Vitas: Odgovoran sam, tražio sam da pucam

Mozzart sport 24.06.2020
Razočarenje u redovima Partizana posle poraza. Psihološka prednost bila je na Partizanovoj strani. Bar je tako delovalo posle “povratka iz mrtvih”. Nadoknadio je dva gola zaostatka, imao loptu u nogama, ali u produžecima nije dotukao Vojvodinu, a… »
Fešta može da počne: Fudbaleri Vojvodine krenuli da slave, a onda se pojavio Nenad Lalatović i nastala je ludnica (video)

Fešta može da počne: Fudbaleri Vojvodine krenuli da slave, a onda se pojavio Nenad Lalatović i nastala je ludnica (video)

Hot sport 24.06.2020
Fudbaleri Vojvodine osvojili su Kup Srbije, nakon što su posle penala pobedil Partizan sa ukupnim rezultatom 6:4. Novosađani su zasluženo došli do drugog trofeja u Kupu u istoriji kluba, a nakon što su dobili medalje i pehar usledilo je veliko… »
Strahinja Pavlović: Nisam bio spreman, to je koštalo ekipu

Strahinja Pavlović: Nisam bio spreman, to je koštalo ekipu

Mozzart sport 24.06.2020
“Ovo je moja poslednja utakmica za Partizan, bez trofeja“, samokritičan je mladi štoper. Dve greške koje su za posledicu imale pogotke Vojvodine, a onda “vadilica” dovoljna da okrene momentum utakmice u korist Partizana. Kad je Strahinja… »
KUP DOLAZI U NOVI SAD: Vojvodina savladala Partizan na penale (VIDEO)

KUP DOLAZI U NOVI SAD: Vojvodina savladala Partizan na penale (VIDEO)

Moj Novi Sad 24.06.2020
Zavesu na fudbalsku sezonu u Srbiji spustili su novosadski crveno-beli i beogradski crno-beli, u finalu najmasovnijeg takmičenja u zemlji. Fudbalski klub Vojvodina osvajač je Kupa Srbije u fudbalu za sezonu 2019/2020. "Stara dama" je u finalnoj… »
VIDEO: Vojvodina po drugi put u istoriji osvojila Kup Srbije

VIDEO: Vojvodina po drugi put u istoriji osvojila Kup Srbije

Radio 021 24.06.2020
Fudbaleri Vojvodine osvojili su Kup Srbije, pošto su u finalu, na niškom "Čairu", savladali Partizan posle boljeg izvođenja jedanaesteraca. U regularnom delu bilo je 2:2, a u penal seriji 4:2 za "Lale". Trener Nenad Lalatović tako je osvojio prvi… »
Neverovatne makazice Pavlovića: Ovo je gol štopera Partizana za delirijum Grobara u Nišu (VIDEO)

Neverovatne makazice Pavlovića: Ovo je gol štopera Partizana za delirijum Grobara u Nišu (VIDEO)

Vesti online 24.06.2020
Fudbaleri Vojvodine savladali su u finalu Kupa Srbije Partizan posle penala (2:2), a svoj poslednji meč za crno-bele, pre odlaska u Francusku postigao je Strahinja Pavlović, i to, za izjednačenje, makazicama u 96. minutu susreta! Meč odigran na Čairu… »
Vojvodina poslala Partizan u prvo kolo kvalifikacija!

Vojvodina poslala Partizan u prvo kolo kvalifikacija!

Mozzart sport 24.06.2020
Novosađani kreću u Evropu tek od sredine septembra. Posle prave drame i boljeg izvođenja penala, Vojvodina je ostavila Partizan bez trofeja u sezoni. I poslala ga u prvo kolo kvalifikacija za Ligu Evrope. Od tri srpska kluba koja idu u kvalifikacije za… »
Ocene - Očajni dvojac Partizana i fantastični Bojić!

Ocene - Očajni dvojac Partizana i fantastični Bojić!

Sportske.net 24.06.2020
Voša bolji rival danas, Partizan je možda čak i potcenio protivnika. Vojvodina je osvajač Kupa Srbije, sasvim zasluženo nakon što je večeras savladala Partizan na "Čairu" posle boljeg izvođenja penala. Na ovaj način je srušena dominacija… »
Emocije obuzele lalatovića: Nikad slađa pobeda! Trijumf posvećujem sinovima i ćerki!

Emocije obuzele lalatovića: Nikad slađa pobeda! Trijumf posvećujem sinovima i ćerki!

Hot sport 24.06.2020
Vojvodina je prekinula trofejni niz Partizana u Kupu Srbije. Novosađani su u triler finalu, posle produžetaka i penala savladali crno-bele i odneli trofej sa niškog ‘Čaira’ u Novi Sad. Trener ‘lala’ Nenad Lalatović, očekivano, nije mogao da… »
Strahinja Pavlović: Nisam se osećao dobro pre meča, ali to nije opravdanje, nisam bio na nivou

Strahinja Pavlović: Nisam se osećao dobro pre meča, ali to nije opravdanje, nisam bio na nivou

Hot sport 24.06.2020
Fudbaleri Partizana nisu uspeli da se domognu trofeja u Kupu, nakon poraza od Vojvodine u dramatičnoj završnici posle penala, a jedan od glavnih aktera Strahinja Pavlović bio je utučen posle neuspeha. Pavlović je bio krivac kod oba gola Vojvodine… »
Pavlović se osećao loše pred utakmicu?! Otkrio da li se radi o koronavirusu!

Pavlović se osećao loše pred utakmicu?! Otkrio da li se radi o koronavirusu!

Sportske.net 24.06.2020
Strahinja Pavlović se osećao loše pred početak ove utakmice. Štoper Partizana Strahinja Pavlović je bio jedan od najslabijih igrača na večerašnjem meču protiv Vojvodine. Vojvodina je slavila nakon penala, a u regularnom delu igre je bilo 2:2… »
Lalatović: Trebalo je da pobedimo posle 90 minuta

Lalatović: Trebalo je da pobedimo posle 90 minuta

Nova 24.06.2020
Nenad Lalatović, trener Vojvodine, osvojio je svoj prvi trofej u trenerskoj karijeri, ali je do njega stigao na teži način, tek posle 120 minuta utakmice i penal serije. “Zaslužili smo pobedimo u regularnom delu utakmice. Bog prati hrabre, moji… »
Prekid Partizanove dominacije: Voši kup na penale!

Prekid Partizanove dominacije: Voši kup na penale!

N1 Info 24.06.2020
Fudbaleri Vojvodine osvojili su Kup Srbije pobedom nad Partizanom u finalu u Nišu posle jedanaesteraca 4:2 (2:2). Sva četiri gola viđena su tokom 90 minuta igre, produžeci nisu doneli promenu rezultata, pa se osvajač najmasovnijeg srpskog takmičenja… »
Ludilo na "Karađorđu": Slavlje i vatromet zbog trofeja u Nišu! (video)

Ludilo na "Karađorđu": Slavlje i vatromet zbog trofeja u Nišu! (video)

Mondo 24.06.2020
Propustili su navijači Vojvodine da sa svojim igračima proslave trofej, ali je nezaboravno veče bilo i na "Karađorđu". Propustili su navijači Vojvodine da sa svojim igračima proslave trofej, ali je nezaboravno veče bilo i na "Karađorđu"… »
Euforični Lalatović: Ovo je za mog sina i moju ćerku, doviđenja!

Euforični Lalatović: Ovo je za mog sina i moju ćerku, doviđenja!

Mondo 24.06.2020
Trener Vojvodine je kratko sumirao utiske posle ludog finala Kupa Srbije u Nišu i trijumfa nad Partizanom. Trener Vojvodine je kratko sumirao utiske posle ludog finala Kupa Srbije u Nišu i trijumfa nad Partizanom. Nenad Lalatović je toliko dugo čekao… »
Nikad kraći intervju Lalatovića posle pobede nad Partizanom: Ovo je za moju ćerku i sina, doviđenja!

Nikad kraći intervju Lalatovića posle pobede nad Partizanom: Ovo je za moju ćerku i sina, doviđenja!

Telegraf 24.06.2020
Trener Vojvodine burno je proslavio, ali nije bio raspoložen za duže utiske posle trijumfa nad Partizanom. Prvo finale i prvi trofej u trenerskoj karijeri za Nenada Lalatovića. Trener Vojvodine blistao je posle okršaja i trijumfa nad Partizanom na… »
Kakva igračina, Pavlović se izvadio "makazicama" - produžeci!

Kakva igračina, Pavlović se izvadio "makazicama" - produžeci!

Sportske.net 24.06.2020
Produžeci u Nišu! Neverovatan meč u Nišu! Vojvodina je vodila sa 2:0 protiv Partizana, ali nije uspela da sačuva prednost pošto su crno-beli u poslednjih 15-ak minuta uspeli da dva puta pogode mrežu Rockova. Drugi gol postigao je Strahinja… »
Bojićeva majstorija, Voša ima ozbiljan kapital!

Bojićeva majstorija, Voša ima ozbiljan kapital!

Sportske.net 24.06.2020
Velika prednost Vojvodine u finalu Kupa Srbije! Vojvodina vodi protiv Partizana sa 2:0. Nakon prvog gola koji je postigao Miljan Vukadinović u 38. minutu, i drugo poluvreme je počelo za Vojvodinu kako se samo poželeti može. Petar Bojić je uspeo da… »

Vesti dana »