Povezane vesti

Savo Milošević zakazao ''okrugli sto''!

Savo Milošević zakazao ''okrugli sto''!

Sportske.net 25.06.2020
Nećemo dugo čekati na obraćanje šefa struke crno-belih. Kao i posle svake takmičarske utakmice, očekivalo se da se sinoć trener Partizana Savo Milošević obrati javnosti, ali to nije učinio ni za TV Arenu Sport na terenu posle meča, ni za… »
Kad se ponovo okupljaju crno-beli i hoće li se Savo obratiti javnosti?

Kad se ponovo okupljaju crno-beli i hoće li se Savo obratiti javnosti?

Sportske.net 25.06.2020
Jedna nova informacija stigla je od jutros iz Partizana. U Partizanu su još uvek pod utiskom sinoćnjeg poraza u finalu Kupa od novosadske Vojvodine (2-2, penalima 6-4). Trener Savo Milošević sinoć nije davao nikakve izjave novinarima, iako njegovo… »
Savo Milošević i dalje bez komentara: Još nismo čuli trenera Partizana

Savo Milošević i dalje bez komentara: Još nismo čuli trenera Partizana

Mondo 25.06.2020
Posle poraza u finalu Kupa Srbije, javnost u Srbiji ostala je uskraćena za izjavu trenera Partizana Sava Miloševića. Posle poraza u finalu Kupa Srbije, javnost u Srbiji ostala je uskraćena za izjavu trenera Partizana Sava Miloševića. Kada Partizan… »
Sramota u Nišu: Grobari postrojili igrače, pa ih vređali

Sramota u Nišu: Grobari postrojili igrače, pa ih vređali

Mondo 25.06.2020
Uvrede navijača Partizana igračima zbog poraza u finalu Kupa Srbije. Uvrede navijača Partizana igračima zbog poraza u finalu Kupa Srbije Bilo je vrelo u sredu uveče na Čairu tokom finala Kupa Srbije, koje je posle 120 minuta igre i velike drame… »
Pavlović: Vratiću se! Ostojić: Ti si uvek deo nas

Pavlović: Vratiću se! Ostojić: Ti si uvek deo nas

Nova 25.06.2020
Strahinja Pavlović, defanzivac Partizana, nije uspeo da se od crno-belog dresa oprosti trijumfom u finalu kupa Srbije. Partizan je u nišu posle penala izgubio od Vojvodine, 6:4 (2:2, 1:0). Mladi štoper Partizana je tako odigrao poslednji meč u dresu… »
"Vređaju mi decu, ali jaki smo! Ovaj trofej je za njih"

"Vređaju mi decu, ali jaki smo! Ovaj trofej je za njih"

N1 Info 25.06.2020
Trener Vojvodine Nenad Lalatović prvi trofej u karijeri posvetio je svojoj porodici. Vojvodina je savladala Partizan u finalu Kupa Srbije posle penala 4:2 (2:2). Meč u Nišu bio je još jedan u nizu u kojem su navijači crno-belih pogrdno skandirali… »
Zašto Savo Milošević nije dao izjavu posle poraza u finalu Kupa?

Zašto Savo Milošević nije dao izjavu posle poraza u finalu Kupa?

Telegraf 25.06.2020
Navijači Partizana i fudbalska javnost ostali su uskraćeni za izjavu trenera crno-belih. Finale Kupa je svetkovina srpskog fudbala i opravdalo je tu ulogu nakon sjajnog meča između Vojvodine i Partizana, u kojem je sve rešeno posle penal drame, u… »
"Golom sam se iskupio za: Greške!" Strahinja Pavlović se oprostio od Partizana i otkrio pozadinu slabijeg izdanja: Mislio sam…

"Golom sam se iskupio za: Greške!" Strahinja Pavlović se oprostio od Partizana i otkrio pozadinu slabijeg izdanja: Mislio sam…

Sportal blic 24.06.2020
Taletnovani fudbaler Strahinja Pavlović večeras se na niškom "Čairu" oprostio od crno-belog dresa. Fudbaleri poraženi su u finalu Kupa Srbije od , a upravo Pavlović na spektakularan način postigao je pogodak kojim je svom timu doneo produžetke… »
Vojvodina pobedila Partizan na penale i osvojila Kup Srbije

Vojvodina pobedila Partizan na penale i osvojila Kup Srbije

Danas 24.06.2020
Fudbaleri Vojvodine osvojili su Kup Srbije, pošto su večeras u finalu u Nišu na penale pobedili Partizan. Strelci za Vojvodinu u penal seriji bili su Aranđel Stojković, Miodrag Gemović, Mladen Devetak i Stefan Đorđević. Bibras Natho i Filip… »
Oproštaj golčinom kakva se retko viđa! Navijači Partizana će zaboraviti ovaj poraz u Kupu, ali će ovu majstoriju…

Oproštaj golčinom kakva se retko viđa! Navijači Partizana će zaboraviti ovaj poraz u Kupu, ali će ovu majstoriju…

Sportal blic 24.06.2020
Talentovani fudbaler oprostio se od kluba u kom je stekao afirmaciju i izašao na veliku scenu. dogovorio je transfer u Francusku i naredne sezone će nositi dres tamošnjeg Monaka. Poslednja utakmica u dresu će mu ostati u lepom sećanju, jer je… »
Navijači Partizana napali svoje igrače posle finala! Megafonom po fudbalerima: Je**o vas Lalatović, igrate kao pi**e

Navijači Partizana napali svoje igrače posle finala! Megafonom po fudbalerima: Je**o vas Lalatović, igrate kao pi**e

Sportal blic 24.06.2020
Fudbaleri Partizana su nakon poraza u finalu kupa od Vojvodine pošli ka svojim navijačima, ali se tamo nisu dobro proveli. Tačnije, igrači crno-belih su krenuli ka jezgru pristalica Partizana na "Čairu" odakle je usledio verbalni napad publike… »

Vesti dana »