Povezane vesti

Spektakl na “Karađorđu”: Novosađani dočekali osvajače Kupa

Spektakl na “Karađorđu”: Novosađani dočekali osvajače Kupa

Nova 25.06.2020
Navijači Vojvodine, dan posle trijumfa Novosađana u finalu Kupa Srbije protiv Partizana, dočekali su na stadionu "Karađorđe" fudbalere tog kluba. Pristalice novosadskog kluba pozdravile su redom igrače, a najveće ovacije dobio je trener Nenad… »
Bakljada na "Karađorđu", doček za Lalata, a onda pesma upućena "grobarima"!

Bakljada na "Karađorđu", doček za Lalata, a onda pesma upućena "grobarima"!

Sportske.net 25.06.2020
Veliki broj simpatizera i navijača Vojvodine na dočeku fudbalera ovog tima. Vojvodina slavi Kup. Sasvim zasluženo, slavili su protiv Partizana rezultatom 6:4 posle penala, a najsrećniji čovek u tim trenucima je svakako bio Nenad Lalatović. Danas… »
Doček u Novom Sadu, Lalatović u transu: Obećao sam trofej, pokazali smo da ih se ne bojimo

Doček u Novom Sadu, Lalatović u transu: Obećao sam trofej, pokazali smo da ih se ne bojimo

Mozzart sport 25.06.2020
Čestitao je i navijačima Vojvodine što nisu došli na utakmicu u Niš. Novosađani nisu hteli da idu u Niš da podrže igrače Vojvodine u finalu Kupa Srbije protiv Partizana, ali su ih zato dočekali sa osvojenim trofejom koji je na stadion izneo… »
Euforija trese Lalatovića: Naterao sam 10.000 Grobara da plaču, Gemoviću sam lično poslao ugovor u zatvor

Euforija trese Lalatovića: Naterao sam 10.000 Grobara da plaču, Gemoviću sam lično poslao ugovor u zatvor

Mozzart sport 25.06.2020
"Nisam zaslužio takve uvrede, opraštam, ali ne zaboravljam", poručuje temperamentni strateg. Nenad Lalatović je u stanju euforije nakon premijerno osvojenog trofeja u trenerskoj karijeri. Mladi stručnjak kaže da oprašta uvrede na račun svoje… »
Lalatović za Nova.rs: Mrze me “grobari”, zato sada plaču

Lalatović za Nova.rs: Mrze me “grobari”, zato sada plaču

Nova 25.06.2020
Samo fudbal može da režira da jedan okoreli zvezdaš, Nenad Lalatović, kao trener Vojvodine osvoji prvi trofej u trenerskoj karijeri protiv najomraženijeg rivala - Partizana. Novosađani su posle boljeg izvođenja penala prekinuli četvorogodišnju… »
Ključne Lalatovićeve reči u finalu? Ovako je podigao ekipu posle Pavlovićevog evrogola u 96. minutu!

Ključne Lalatovićeve reči u finalu? Ovako je podigao ekipu posle Pavlovićevog evrogola u 96. minutu!

Sportske.net 25.06.2020
Trener Vojvodine blista posle sinoćnjeg trijumfa njegovog tima u dramatičnom finalu Kupa protiv Partizana. Ekipa Vojvodine, pod vođstvom trenera Nenada Lalatovića, uspela je sinoć da prekine Partizanov četvorogodišnji trofejni niz u Kupu Srbije… »
“Pucaju me emocije, o peharu sanjam od devete godine”

“Pucaju me emocije, o peharu sanjam od devete godine”

Nova 25.06.2020
Nikola Drinčić i Emil Rockov veoma su srećni posle velikog trijumfa ekipe Vojvodine u finalu Kupa Srbije protiv Partizana. Novosađani su bili bolji i u penal seriji slavili sa 4:2, pošto je posle 120 minuta bilo 2:2. Kapiten Vojvodine Nikola… »

Vesti dana »