Povezane vesti

Hteli bi Noletovom stazom, ali ne mogu! Hteli bi da ga imaju, ali nemaju!

Hteli bi Noletovom stazom, ali ne mogu! Hteli bi da ga imaju, ali nemaju!

Mondo 25.06.2020
Još jedna snažna poruka podrške najboljem srpskom sportisti. Još jedna snažna poruka podrške najboljem srpskom sportisti. Novak Đoković je zaražen virusom korona, njegov regionalni "Adria Tour" je otkazan, a mnogi kritikuju najboljeg tenisera… »
Dominik Tim priznao grešku zbog ponašanja na Adrija Turu: ''Bio sam šokiran...''

Dominik Tim priznao grešku zbog ponašanja na Adrija Turu: ''Bio sam šokiran...''

Sportske.net 25.06.2020
Žao mu je zbog svega što se dogodilo. Pobednik prvog Adrija Tura, održanog u Beogradu jeste austrijski teniser Dominik Tim, koji potom nije učestvovao na turniru u Zadru, prekinutom uoči finala jer se koronavirus proširio među učesnicima. Tim… »
Dominik Tim: Bili smo previše optimistični, veoma mi je žao!

Dominik Tim: Bili smo previše optimistični, veoma mi je žao!

Hot sport 25.06.2020
Najbolji teniser Austrije Dominik Tim ocenio je danas, povodom zaraze korona virusom na ‘Adria turu’, da su teniseri očigledno bili previše optimistični, da je njihovo ponašanje bilo greška, te da su delovali previše euforično. – Bio sam… »
"O novakovim dobrim delima možemo da pričamo danima": Džudisti Crvene Zvezde uz Đokovića

"O novakovim dobrim delima možemo da pričamo danima": Džudisti Crvene Zvezde uz Đokovića

Sportal blic 25.06.2020
Džudisti Crvene zvezde do sada su Novaku Đokoviću najboljem teniseru sveta sa zvanične internet stranice kluba uglavnom čestitali vrhunske sportske uspehe. U svetlu najnovijih događaja vezanih za "Adria tour" i činjenicu da su kao i njegova supruga… »
Tim: Verovali smo Vladi Srbije i bili previše euforični

Tim: Verovali smo Vladi Srbije i bili previše euforični

N1 Info 25.06.2020
Dominik Tim je na Instagramu poručio da mu je žao zbog toga što su neki igrači i ljudi koji su imali veze sa Adria Turom zaraženi virusom korona. Kaže da su on i ostali učesnici bili previše euforični. Adria tur je napravio veliki odjek u svetu… »
"Dok te prozivaju karikature, na nas možeš da: Računaš!" Crvena zvezda snažno podržala Novaka Đokovića!

"Dok te prozivaju karikature, na nas možeš da: Računaš!" Crvena zvezda snažno podržala Novaka Đokovića!

Sportal blic 24.06.2020
Fudbalski klub Crvena zvezda pružio je podršku najboljem teniseru sveta, nakon što je objavljeno da su njegova supruga i on pozitivni na korona virus. Nakon što je Grigor Dimitrov obelodanio da je pozitivan na koronu, a finale regionalnog teniskog… »

Vesti dana »