Povezane vesti
U Leskovcu još 14 pozitivnih na koronu i to nije konačna brojka
Jugmedia 25.06.2020
Ovo su rezultati koji su pristigli u Zavod za javno zdravlje Leskovac do sinoć, a kako nam je rečeno očekuju se da u toku dana prsitignu novi. Od ovog broja trinaestoro ih je sa teritorije Leskovca, a jedan iz Medveđe. U ovom trenutku je u leskovačku… »
U Leskovcu se od korone leči 50 pacijenata, bez umrlih u poslednja 24 sata
Južne vesti 25.06.2020
U kovid centru za Jablanički i Pčinjski okrug - Opštoj bolnici u Leskovcu, od virusa korona leči se 50 pacijenata i taj broj je nepromenjen u odnosu na jučerašnji dan.. Prema rečima direktora Bolnice Nebojše Dimitrijevića, u poslednja 24 sata nije bilo… »
Vesti dana »
Ambasada Srbije u Švajcarskoj: Nema informacija da među stradalima i povređenima ima državljana Srbije
Danas pre 24 satajoš 66 povezanih
Obradović spremio ekipu za Efes: „Znamo odakle nam preti najveća opasnost“!
Hot sport pre 1 satjoš 30 povezanih
(Video, foto) Stravična tragedija na dočeku Nove godine: Nekoliko desetina ljudi stradalo u požaru u švajcarskom ekskluzivnom zimovalištu, vatromet pretvorio slavlje u užas
Dnevnik pre 24 satajoš 90 povezanih
Studenti u Nišu obeležili 14 meseci od novosadske tragedije
Medijska kutija pre 6 satijoš 30 povezanih
EU započela prekogranično oporezivanje ugljenika, naplata karbonskih taksi od danas i u Srbiji
RTV pre 6 satijoš 35 povezanih


