Povezane vesti

Podaci o preminulima od korone - struka i politika različito računaju

Podaci o preminulima od korone - struka i politika različito računaju

N1 Info 25.06.2020
Broj umrlih od koronavirusa ne prestaje da intrigira javnost u Srbiji, otkako je BIRN objavio podatke iz inormacionog sistema COVID 19, prema kojima je broj preminulih od koronavirusa znatno veći od zvanično saopštenog. U Svetskoj zdravstvenoj… »
Kon zabrinut: Žarišta buknula na proslavama, a onda su se nadovezale predizborne aktivnosti i....

Kon zabrinut: Žarišta buknula na proslavama, a onda su se nadovezale predizborne aktivnosti i....

Pravda 25.06.2020
Epidemiolog Predrag Kon izjavio je, govoreći o podacima da je u Srbiji veći broj zaraženih i preminulih od korone nego što je zvanično objavljeno, da njemu to liči na teoriju zavere. "To je nešto što treba da objašnjava onaj ko je to prikazao… »
Kon: Tekst BIRN o većem broju umrlih liči na teoriju zavere

Kon: Tekst BIRN o većem broju umrlih liči na teoriju zavere

Nova 25.06.2020
Epidemiolog Predrag Kon izjavio je u emisiji Studio N1 Live, govoreći o podacima koje je objavio BIRN, da njemu to liči na teoriju zavere. “To je nešto što treba da objašnjava onaj ko je to prikazao. Prijava zaraznih bolesti je po zakonu obaveza… »
Kon: Tekst o većem broju umrlih od virusa korona liči na teoriju zavere! To treba da objašnjava onaj ko je to izneo

Kon: Tekst o većem broju umrlih od virusa korona liči na teoriju zavere! To treba da objašnjava onaj ko je to izneo

Kurir 25.06.2020
Epidemiolog Predrag Kon izjavio je danas da je tekst koji su neki mediji objavili o većem broju umrlih od virusa korona liči na teoriju zavere. On je istakao da je to "nešto što treba da objašnjava onaj ko je to iznneo". Kon je rekao da "kada se… »
Kon: Tekst BIRN-a o većem broju umrlih od korona virusa liči na teoriju zavere

Kon: Tekst BIRN-a o većem broju umrlih od korona virusa liči na teoriju zavere

Danas 25.06.2020
Epidemiolog Predrag Kon izjavio je danas da mu „liči na teoriju zavere“ tekst Balkanske istraživačke novinarske mreže (BIRN) o tome da je broj umrlih od korona virusa u Srbiji daleko veći od zvanično saopštenog. „Pričati o tome da neko… »
Kon o pisanju BIRN-a: Liči mi na teoriju zavere

Kon o pisanju BIRN-a: Liči mi na teoriju zavere

N1 Info 25.06.2020
Epidemiolog Predrag Kon izjavio je u emisiji Studio N1 Live, govoreći o podacima koje je objavio BIRN, da njemu to liči na teoriju zavere. "To je nešto što treba da objašnjava onaj ko je to prikazao. Prijava zaraznih bolesti je po zakonu obaveza… »
Kon o pisanju BIRN-a: To mi liči na teoriju zavere

Kon o pisanju BIRN-a: To mi liči na teoriju zavere

Radio 021 25.06.2020
Epidemiolog Predrag Kon izjavio je za N1, govoreći o podacima koje je objavio BIRN, da njemu to liči na teoriju zavere. "To je nešto što treba da objašnjava onaj ko je to prikazao. Prijava zaraznih bolesti je po zakonu obaveza, prijavljuje svaki… »

Vesti dana »