Povezane vesti
Zaštitnik građana: Važno je sprečiti torturu i zlostavljanje
RTV 25.06.2020
BEOGRAD - Zaštitnik građana upozorio je danas povodom Međunarodnog dana podrške žrtvama torture, da iako se u praksi kao najčešći vid torture i nečovečnog postupanja javlja neadekvatno postupanje policijskih i zatvorskih službenika prema licima lišenim… »
Zoran Pašalić: U Srbiji nema sistemske torture zatvorenika
Nova 25.06.2020
Povodom 26. juna, Međunarodnog dana podrške žrtvama torture, Zaštitnik građana je konstatovao da u Srbiji ne postoji sistemska tortura, već pojedinačni slučajevi, i istakao unapređenje zaštite prava lica lišenih slobode. “Iako se u praksi tortura i… »
Zaštitnik građana: U Srbiji nema sistemske torture
Novi magazin 25.06.2020
Povodom 26. juna, Međunarodnog dana podrške žrtvama torture, Zaštitnik građana je konstatovao da u Srbiji ne postoji sistemska tortura, već pojedinačni slučajevi, i istakao unapređenje zaštite prava lica lišenih slobode. "Iako se u praksi tortura i… »
Vesti dana »
Na severu Srbije zarađuju skoro 150.000 dinara: Ovo su prosečne zarade u Severnobačkom okrugu
B92 pre 6 satijoš 47 povezanih
Sneg i niske temperature u Srbiji: Upozorenja RHMZ i najave hladne zime početkom 2026.
Naslovi.ai pre 26 minutajoš 50 povezanih
Mali najavio: Kod Gazele će biti izgrađen panoramski točak „Belgrade Eye“
Danas pre 6 satijoš 34 povezane





