Povezane vesti

"Er kanada" prizemljen: - zauvek! Vins Karter tiho otišao u legendu

"Er kanada" prizemljen: - zauvek! Vins Karter tiho otišao u legendu

Sportal blic 25.06.2020
Svaka bajka ima kraj, pa tako i ova, o popularnom "Er Kanadi". , čuveni američki košarkaš, zvanično je objavio da odlazi u penziju posle izuzetno duge karijere. Jedan od najatraktivnijih košarkaša svih vremena, a najdugovčniji NBA as, odlučio je… »
Karter objavio kraj karijere: Kralj zakucavanja skromno je otišao u legendu!

Karter objavio kraj karijere: Kralj zakucavanja skromno je otišao u legendu!

Vesti online 25.06.2020
Odlukom da samo 22 ekipe nastave NBA sezonu zbog prekida usled pandemije koronavirusa, stavljena je tačka na više nego bogatu karijeru Vinsa Kartera, s obzirom na to da se Atlanta nije našla u odaranom društvu. – Zvanično sam završio sa igranjem… »
Vins Karter i zvanično rekao da je kraj

Vins Karter i zvanično rekao da je kraj

Sportske.net 25.06.2020
Gotova je igračka karijera Vinsa Kartera. Koronavirus je učinio mnogo toga lošeg, a nismo videli ni oproštajnu utakmicu Vinsa Kartera za koju je trebalo da zna da je oproštajna. Već smo pisali o njemu i njegovom oproštaju od NBA lige, sada je samo… »
Karter potvrdio: Završio sam sa igranjem košarke

Karter potvrdio: Završio sam sa igranjem košarke

N1 Info 25.06.2020
Vins Karter potvrdio je da je završio karijeru, posle 22 sezone provedene u najjačoj ligi sveta. Odlukom da samo 22 ekipe nastave NBA sezonu zbog prekida usled pandemije koronavirusa, stavljena je tačka na više nego bogatu karijeru Vinsa Kartera, s… »
Vreme je za penziju: Karter rekao “zbogom” posle 22 godine

Vreme je za penziju: Karter rekao “zbogom” posle 22 godine

Nova 25.06.2020
Vins Karter, NBA legenda, potvrdio je da je završio igračku karijeru posle čak 22 sezone provedene na parketima u najjačoj ligi sveta. Vreme je za penziju… Sezonu u NBA nastaviće 22 ekipe nakon prekida usled pandemije koronavirusa, među kojima… »

Vesti dana »