Povezane vesti
EU agencija za lekove preporučila remdesivir za zaražene koronavirusom
N1 Info 25.06.2020
Evropska agencija za lekove (EMA) preporučila je danas odobrenje "uslovnog stavljanja na tržište" antivirusnog leka remdesivir u Evropskoj uniji (EU) za pacijente sa koronavirusom. "Remdesivir je prvi lek protiv COVID-19 koji je preporučen za odobrenje… »
Evropska agencija za lijekove uvjetno preporučila 'remdesivir'
Al Jazeera 25.06.2020
Studija koju je pokazala je da se oboljeli od COVID-a 19 oporavljaju prosječno četiri dana brže od drugih bolesnika. Evropski regulator uvjetno je u četvrtak odobrio uporabu antivirusnog lijeka remdesivira proizvođača Gilead Sciences Inc. za oboljele od… »
Vesti dana »
Švercer oružja pravio haos na Savskom vencu "Blic" otkriva ko je muškarac koji je čekićem razlupao policijska vozila: U Sarajevu osuđen na 8 godina robije, evo šta je razlog
Blic pre 45 minutajoš 62 povezane
Krkobabić čestitao Ramazanski Bajram vernicima islamske veroispovesti
Beta pre 2 satajoš 30 povezanih
Amerikanci u problemu! Rast cena goriva pogađa domaćinstva, gotovo 90 odsto strahuje od novih poskupljenja
Kurir pre 3 satajoš 28 povezanih




