Povezane vesti

"Čast mi je...": Andrija Milošević pružio podršku Novaku, pa saopštio rezultat svog testa na koronu

"Čast mi je...": Andrija Milošević pružio podršku Novaku, pa saopštio rezultat svog testa na koronu

Telegraf 25.06.2020
- Znaš i sam da pravi ljudi, iskreni, u vremenu laži i kukavičluka trpe najviše, zato sam uz tebe brate - napisao je glumac. Novaku Đokoviću stigle su nove reči podrške, nakon što je prvi teniser sveta objavio da je pozitivan na korona virus. U… »
Gagi Noletu: "Uvek će biti hijena i lešinara, ali ima još lavova koji se nikad neće predati..."

Gagi Noletu: "Uvek će biti hijena i lešinara, ali ima još lavova koji se nikad neće predati..."

Telegraf 25.06.2020
Dragan i njegova supruga Branka, kao i ćerka Anđela, prisustvovali su turniru u Beogradu i navijali su sa tribina. Glumac Dragan Gagi Jovanović stao je u odbranu Novaka Đokovića nakon što su prvog tenisera sveta strani i regionalni mediji razapeli… »
Miloš Biković negativan na korona virus

Miloš Biković negativan na korona virus

Sputnik 25.06.2020
Glumac Miloš Biković bio je u kontaktu sa Novakom Đokovićem, a nakon saznanja da su teniser i njegova supruga Jelena pozitivni na Kovid-19, Miloš je obavio svoju građansku dužnost, kako druge ljude ne bi doveo u opasnost. Biković je ranije… »

Vesti dana »