Povezane vesti

Lutovac: Rad DS opstruišu oni koji su izgubili privilegije

Lutovac: Rad DS opstruišu oni koji su izgubili privilegije

Novi magazin 26.06.2020
Predsednik Demokratske stranke (DS) Zoran Lutovac izjavio je danas da opstrukcije u stranci rade oni koji su izgubili dosadašnje privilegije, koji kao večiti funkcioneri ne žele reforme u stranci i koji se zalažu sa saradnju sa Aleksandrom Vučićem i… »
Lutovac: DS opstruišu oni koji su izgubili privilegije u stranci

Lutovac: DS opstruišu oni koji su izgubili privilegije u stranci

N1 Info 26.06.2020
Predsednik Demokratske stranke (DS) Zoran Lutovac izjavio je da opstrukcije u stranci rade oni koji su izgubili dosadašnje privilegije, koji kao večiti funkcioneri ne žele reforme u stranci i koji se zalažu sa saradnju sa Aleksandrom Vučićem i… »
Šumarac: Nova sednica Glavnog odbora DS u nedelju u Domu omladine

Šumarac: Nova sednica Glavnog odbora DS u nedelju u Domu omladine

N1 Info 26.06.2020
Funkcioner Demokratske stranke (DS) Dragoslav Šumarac naveo je za N1 da je Statutarna komisija poništila odluku Predsedništva i donela odluku da verifikaciju prisustva na Glavnog odbora vrši verifikaciona komisija koju su oni izabrali. Šumarac je… »
Lutovac: Šutanovac, Božović i Milojčić pokušavaju iza kulisa da vode DS

Lutovac: Šutanovac, Božović i Milojčić pokušavaju iza kulisa da vode DS

Danas 26.06.2020
Mi kao stranka nikoga nismo isključili, ljudi su to sami činili kandidovanjem na drugim listama ili vođenjem kampanje za druge liste, izjavio je danas predsednik Demokratske stranke (DS) Zoran Lutovac koji je Dragana Šutanovca, Balšu Božovića i… »
Lutovac: Neki navikli na funkcije, samo - gde sam tu ja?

Lutovac: Neki navikli na funkcije, samo - gde sam tu ja?

RTV 26.06.2020
BEOGRAD - Predsednik DS Zoran Lutovac izjavio je da će braniti stranku od onih koji su je uzurpirali, a to su, kako je rekao na pres konferenciji, oni koji su ostali bez partijskih i državnih funkcija. Lutovac je novinarima rekao da je prva linija… »

Vesti dana »