Povezane vesti

Gagi nije hteo da prepiše Luni i nini stan! Anabela pričala o emocija prema bivšem mužu, a onda otkrila ovo! Šok

Gagi nije hteo da prepiše Luni i nini stan! Anabela pričala o emocija prema bivšem mužu, a onda otkrila ovo! Šok

Kurir 26.06.2020
Anabela Atijas i Luna Đogani današnji dan provode na Rajskom ostrvu, gde su u potpunosti usredsređene jedna na drugu, a tokom celog dana razgovraju o svim temama koje ih tište. Tako je Anabela otkrila Luni kakva osećanja sada gaji prema njenom ocu, a… »
"Gagi nije hteo tebi i nini da prepiše stan, evo šta me je pitao pet puta": Anabela sasula Luni gorku istinu, pa ona…

"Gagi nije hteo tebi i nini da prepiše stan, evo šta me je pitao pet puta": Anabela sasula Luni gorku istinu, pa ona…

Blic 26.06.2020
Anabela Atijas danas je svojoj ćerki Luni otvorila dušu o emocijama koje trenutno oseća prema njenom ocu, a svom bivšem mužu, Gagiju Đoganiju. Pored toga, ona je iznela pojedine detalje iz njihove burne prošlosti. - Ja nisam nikada osporavala da je… »
Imam traume od muškaraca koji skaču na žene! Luna pokušala da opravda Marka na sve načine, Anabela joj ovako odbrusila!

Imam traume od muškaraca koji skaču na žene! Luna pokušala da opravda Marka na sve načine, Anabela joj ovako odbrusila!

Kurir 26.06.2020
Luna Đogani i Anabela Atijas današnji dan provode na Rajskom ostrvu, gde nakon što su izgladile odnos, pričaju o svim onim temama zbog kojih su dolazile u sukob, a prvenstveno o Marku Miljkoviću. Dok je Anabela ve vreme prebacivala Luni, jer smatra… »
Vas 3 se družite, ja hodam kao bednica: Anabela se jadala Luni! Majka i ćerka razvezale jezik, pomenule i gagija (video)

Vas 3 se družite, ja hodam kao bednica: Anabela se jadala Luni! Majka i ćerka razvezale jezik, pomenule i gagija (video)

Kurir 26.06.2020
Luna Đogani našla se sa majkom Anabelom Atijas na Rajskom ostrvu, pa su otvoreno pričale o svojim problemima. "Da nam je tad neko rekao da ćemo ući ovde i poremetiti svoj odnos... Šta bi sad radila da možeš da vratiš vreme?", pitala je Anabela… »
Majka i ćerka druže se kao nekad: Anabela i Luna dobile top iznenađenje, a evo kako se provode! (video)

Majka i ćerka druže se kao nekad: Anabela i Luna dobile top iznenađenje, a evo kako se provode! (video)

Kurir 26.06.2020
Anabela Atijas i Luna Đogani juče su se pomirile u Rajskom vrtu i tom prilikom Drvo mudrosti im je obećalo da će imati priliku da zajedno provedu dan na Rajskom ostrvu kako bi u potpunosti izgladile svoj odnos. "Jao kako je lepo", rekla je Luna. "Mogu… »

Vesti dana »