Povezane vesti

Božović pokrenuo postupak protiv Martinovića na novosadskom Pravnom fakultetu

Božović pokrenuo postupak protiv Martinovića na novosadskom Pravnom fakultetu

RTV 26.06.2020
NOVI SAD - Narodni poslanik Balša Božović pokrenuo je danas u Novom Sadu postupak protiv šefa poslaničke grupe Srpske napredne stranke Aleksandra Martinovića pred Pravnim fakultetom u Novom Sadu, za utvrđivanje plagijata, kako se navodi u… »
Božović: Prijavio sam Martinovića za plagijat naučnih radova

Božović: Prijavio sam Martinovića za plagijat naučnih radova

Nova 26.06.2020
Narodni poslanik i funkcioner DS-a Balša Božović pokrenuo je danas pred Pravnim fakultetom u Novom Sadu postupak za utvrđivanje plagijata protiv šefa poslaničke grupe Srpske napredne stranke Aleksandra Martinovića, koji je, kako je rekao, čak… »
FOTO: Balša Božović prijavio Pravnom fakultetu u Novom Sadu plagijate Aleksandra Martinovića

FOTO: Balša Božović prijavio Pravnom fakultetu u Novom Sadu plagijate Aleksandra Martinovića

Radio 021 26.06.2020
Republički poslanik iz Demokratske stranke Balša Božović predao je Pravnom fakultetu u Novom Sadu inicijativu za pokretanje postupka protiv poslanika iz Srpske napredne stranke Aleksandra Martinovića zbog, kako navodi, više plagijata. Reč je o… »
Božović pokrenuo postupak protiv Martinovića zbog plagijata: Podneo dokaze za 6 naučnih radova

Božović pokrenuo postupak protiv Martinovića zbog plagijata: Podneo dokaze za 6 naučnih radova

Kurir 26.06.2020
Funkcioner Demokratske stranke Balša Božović tvrdi da je pokrenuo postupak protiv poslanika SNS Aleksandra Martinovića. "Upravo sam pokrenuo postupak protiv Aleksandra Martinovića za plagijat šest naučnih radova na osnovu kojih je doktorirao… »

Vesti dana »