Povezane vesti

Suzana Mančić tuguje: Korona mi je uzela dvoje dragih ljudi!

Suzana Mančić tuguje: Korona mi je uzela dvoje dragih ljudi!

Mondo 27.06.2020
Voditeljka se poslednjih dana još više distancirala od svih jer je veoma zabrinuta zbog situacije sa koronom i otkriva da je zbog opakog virusa izgubila bliske osobe. Voditeljka se poslednjih dana još više distancirala od svih jer je veoma zabrinuta… »
"Kao da smo dotakli dno života, korona mi je uzela dvoje dragih: Ljudi..." Suzana Mančić zabrinuta i tužna otkrila zašto…

"Kao da smo dotakli dno života, korona mi je uzela dvoje dragih: Ljudi..." Suzana Mančić zabrinuta i tužna otkrila zašto…

Blic 27.06.2020
Voditeljka Suzana Mančić otkrila je da se plaši korona virusa koji je na nju ostavio veliki trag, jer je "uzeo" dva života njoj veoma bliskih ljudi. Suzana Mančić kaže da se sigurnije oseća na otvorenom,kao i da se više ne ozdravlja sa dragim… »
Suzana Mančić: Korona mi je uzela dvoje dragih ljudi... Kao da smo dotakli dno života

Suzana Mančić: Korona mi je uzela dvoje dragih ljudi... Kao da smo dotakli dno života

Telegraf 27.06.2020
Voditeljka nam je otkrila da se plaši virusa i da još uvek izbegava bliske konatakte sa ljudima. Voditeljka Suzana Mančić (62) je pred našim kamerama govorila o periodu izolacije i korona virusu koji već mesecima unazad teroriše čitavu zemaljsku… »

Vesti dana »