Povezane vesti

"Otišao je moj Pele, on me je doveo i dao mi kapitensku traku": Terzića pogodila smrt fudbalskog oca

"Otišao je moj Pele, on me je doveo i dao mi kapitensku traku": Terzića pogodila smrt fudbalskog oca

Telegraf 27.06.2020
Generalni direktor Zvezde sa žaljenjem primio vest o smrti svog prijatelja. Generalni direktor FK Crvena zvezda, Zvezdan Terzić oglasio se posle smrti Ilije Petkovića i istakao da ga je vest pogodila, jer je sa bivšim selektorom imao jako blizak odnos… »
Terzić o mudrom Petkoviću: On je simbol OFK Beograda

Terzić o mudrom Petkoviću: On je simbol OFK Beograda

Mondo 27.06.2020
Generalni direktor Crvene zvezde je imao blizak odnos sa Ilijom Petkovićem. Generalni direktor Crvene zvezde je imao blizak odnos sa Ilijom Petkovićem. O smrti Ilije Petkovića i dalje bruji domaća sportska javnost. Odlazak nekadašnjeg reprezentativca… »
Terzić: Petko je bio moj fudbalski otac

Terzić: Petko je bio moj fudbalski otac

Nova 27.06.2020
Na vest o smrti legende srpskog fudbala Ilije Petkovića oglasili su se i Zvezdan Terzič i Mitar Mrkela, članovi rukovodstva šampiona Srbije, Crvene zvezde. Generalni direktor Zvezdaan Terzić istakao je da je Petković bio retko dobar čovek i da je… »
Mrkela se seća: Ulazim u igru umesto Petka, on ima 36 godina, a meni je 16!

Mrkela se seća: Ulazim u igru umesto Petka, on ima 36 godina, a meni je 16!

Mondo 27.06.2020
Sportski direktor Crvene zvezde se priseća perioda kada je igrao sa Ilijom Petkovićem. Sportski direktor Crvene zvezde se priseća perioda kada je igrao sa Ilijom Petkovićem. Smrt Ilije Petkovića odjeknula je danas u čitavom regionu. Legendarni… »
Mitar Mrkela: Debitovao sam na Maksimiru, ušao umesto Ilije Petkovića! Imao je 36, a ja 16 godina…

Mitar Mrkela: Debitovao sam na Maksimiru, ušao umesto Ilije Petkovića! Imao je 36, a ja 16 godina…

Hot sport 27.06.2020
Sportski direktor Crvene zvezde nije krio tugu povodom saznanja da nas je napustio legendarni Ilija Petković. Mrkela je istakao da je duboko potresen zbog smrti Ilije Petkovića. – To je Čovek koji je mnogo uticao na mene i moju karijeru. Imao sam tu… »
Fenomen Petković: Obožavao je svoj OFK, a čekao ga je Real

Fenomen Petković: Obožavao je svoj OFK, a čekao ga je Real

Nova 27.06.2020
Legendarni Ilija Petković preminuo je u 75. godini, u Beogradu, a njegove živopisne priče mogle bi da stanu u veliku knjigu. Čuveni stručnjak napustio nas je ove subote u Beogradu… Velika tuga obuzela je srpski fudbal. Otišao je veliki čovek… »
FSS podsetio na Petkov slalom na debiju i demoliranje Francuza: I FIFA se oprostila u dve fotke

FSS podsetio na Petkov slalom na debiju i demoliranje Francuza: I FIFA se oprostila u dve fotke

Telegraf 27.06.2020
Vest je jako odjeknula u Srbiji, Evropi i svetu. Od Ilije Petkovića, čuvenog trenera i legende jugoslovenskog, kasnije i srpskog fudbala oprostilo se mnogo pojedinaca i organizacija. Nemila informacija o smrti se brzo proširila u subotu popodne pa se… »
Moje upoznavanje Ilije Petkovića: Nije trebalo da odem na Mundijal 2006.

Moje upoznavanje Ilije Petkovića: Nije trebalo da odem na Mundijal 2006.

Mondo 27.06.2020
Dva i po sata smo razgovarali, a bez da je ijednom pogledao na sat. Samo je "sipao" informacije i anegdote. Dva i po sata smo razgovarali, a bez da je ijednom pogledao na sat. Samo je "sipao" informacije i anegdote. /piše: Nebojša Marković/ U subotu je… »
"Igrao je ofk, voleo je Zvezdu, a poštovao Partizan, šteta što odlaze takvi sportski entuzijasti"

"Igrao je ofk, voleo je Zvezdu, a poštovao Partizan, šteta što odlaze takvi sportski entuzijasti"

Telegraf 27.06.2020
Milan Živadinović nekadašnji selektor Jugoslavije žali odlazak svoh nekadašnjeg saradnika Ilije Petkovića. Bivši selektor Jugoslavije i nekadašnji trener Crvene zvezde, Milan Živadinović istakao je da je uvek žal kada ode tako veliki sportski… »
Mali, opusti se, debitanti uvek igraju najbolje! Deki otkrio Petkovu rečenicu koju neće zaboraviti

Mali, opusti se, debitanti uvek igraju najbolje! Deki otkrio Petkovu rečenicu koju neće zaboraviti

Telegraf 27.06.2020
Deki je s tugom ispratio šta se desilo. Trener Crvene zvezde Dejan Stanković oglasio se povodom smrti nekadašnjeg selektora Srbije i Crne Gore Ilije Petkovića. Stanković je sa Petkovićem sarađivao u periodu između 2003. i 2006. godine jer je bio… »
FSS: Veliki čovek, veliki igrač, trener i selektor

FSS: Veliki čovek, veliki igrač, trener i selektor

Telegraf 27.06.2020
Fudbalski savez Srbije, kuća kojoj je pripadao do poslednjeg dana života, oprostio se od Ilije Petkovića, koji je u subotu preminuo u 75. godini. Legendarni fudbaler i selektor Jugoslavije i Srbije i Crne Gore Ilija Petković preminuo je danas oko… »
Preminuo Ilija Petković

Preminuo Ilija Petković

Slobodna Evropa 27.06.2020
Ilija Petković, legendarni igrač jugoslovenskog i srpskog fudbala, reprezentativac, trener i selektor, preminuo je u 75. godini života u Beogradu, saopštio je Fudbalski savez Srbije (FSS). Kako je saopštio FSS, Petković je bio na funkciji prvog… »
Zvezda se oglasila povodom smrti Ilije Petkovića

Zvezda se oglasila povodom smrti Ilije Petkovića

Telegraf 27.06.2020
Crveno-beli su se oprostili od uvaženog rivala iz OFK Beograda. Legendarni fudbaler i selektor Jugoslavije i Srbije i Crne Gore Ilija Petković preminuo je‚u subotu 27. juna oko 16.30 u Beogradu u 75. godini., potvrdio je za Telegraf Prof. Dr Miljko… »
"Jedini čovek koji je uvek poštovao svog protivnika": Profesor Ristić o smrti svog velikog druga

"Jedini čovek koji je uvek poštovao svog protivnika": Profesor Ristić o smrti svog velikog druga

Telegraf 27.06.2020
- Žao mi je ga je puno. Družili smo se, a družiti se sa njim je bilo veliko zadovostvo i pravo opuštanje, jer sedite sa čovekom koji je iskren. Vest o smrti bivšeg selekora Ilije Petkovića (74), koji je preminuo dana oko 16.30 sati u Kliničko… »
Jedan od najvećih fudbalera i još veći čovek! Savo o svom učitelju i osobini koju je cenio kod Petka

Jedan od najvećih fudbalera i još veći čovek! Savo o svom učitelju i osobini koju je cenio kod Petka

Telegraf 27.06.2020
Savo je bio deo Petkovićeve reprezentacije. Trener Partizana Savo Milošević oprostio se od Ilije Petkovića rekavši da je reč o ljudskoj gromadi i čoveku koji je uvek ostajao dobrog raspoloženja, bez obzira na okolnosti. Splet onih nesrećnih doveo… »
Petko je hteo da batali fudbal i jedan slučajni susret ga je sprečio: Od tada se stvarala legenda

Petko je hteo da batali fudbal i jedan slučajni susret ga je sprečio: Od tada se stvarala legenda

Telegraf 27.06.2020
Velika tuga za srpski fudbal. Legenda OFK Beograda i nekadašnji selektor Srbije i Crne Gore Ilija Petković preminuo je u subotu u 74. godini posle borbe sa korona virusom i lečenja posledica pucanja čira. Petković je poslednjih dana bio na… »
"Otišao je moj drugi otac": Bivši srpski reprezentativac u suzama posle smrti Petkovića

"Otišao je moj drugi otac": Bivši srpski reprezentativac u suzama posle smrti Petkovića

Telegraf 27.06.2020
Igor Duljaj potresen vešću o smrti bivšeg selektora. Igor Duljaj bivši fudbaler Partizana i reprezentacije Jugoslavije i Srbije i Crne Gore neutešan je posle smrti Ilije Petkovića, pod čijom komandom je igrao u reprezentaciji Srbije i Crne Gore… »

Vesti dana »