Povezane vesti

Đorđević: Testirao sam se na virus korona, rezultati negativni

Đorđević: Testirao sam se na virus korona, rezultati negativni

Radio 021 28.06.2020
Ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Zoran Đorđević izjavio je u Kruševcu da se u petak testirao na virus korona i da su rezultati negativni. "Bitno je da i dalje šaljemo apel ka svima da slušaju struku i Ministarstvo… »
Đorđević: Nemam koronavirus, testirao sam se, svi da slušaju struku

Đorđević: Nemam koronavirus, testirao sam se, svi da slušaju struku

N1 Info 28.06.2020
Ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Zoran Đorđević izajvio je u Kruševcu da se u petak testirao na virus korona i da su rezultati negativni. Izvor: FoNet "Bitno je da i dalje šaljemo apel ka svima da slušaju struku i… »
Vidovdan simbol srpstva, slobode, hrabrosti i otpora tuđinu

Vidovdan simbol srpstva, slobode, hrabrosti i otpora tuđinu

RTV 28.06.2020
BEOGRAD - Ministar za rad zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Zoran Đorđević, kao izaslanik predsednika Srbije, predvodio je danas državnu ceremoniju polaganja venaca i odavanja počasti povodom obeležavanja 631-godišnjice boja na Kosovu… »
Đorđević: Nemam koronavirus, testirao sam se

Đorđević: Nemam koronavirus, testirao sam se

Nova 28.06.2020
Ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Zoran Đorđević izajvio je u Kruševcu da se u petak testirao na virus korona i da su rezultati negativni. “Bitno je da i dalje šaljemo apel ka svima da slušaju struku i Ministarstvo… »
Ministar Đorđević: TESTIRAO sam se na koronu, Krizni štab zaseda sutra

Ministar Đorđević: TESTIRAO sam se na koronu, Krizni štab zaseda sutra

Večernje novosti 28.06.2020
Verujem da će sigurno Krizni štab na osnovu svih parametera koje ima, doneti adekvatne mere, a one će biti samo u skladu sa time da se zaštite građani Srbije - rekao je Đorđević. KRUŠEVAC –TESTIRAO sam se u petak, negativan sam- rekao je… »
Đorđević u ime Vučića položio vence na Spomenik kosovskim junacima u Kruševcu

Đorđević u ime Vučića položio vence na Spomenik kosovskim junacima u Kruševcu

Danas 28.06.2020
Vence na Spomenik kosovskim junacima u Kruševcu položili su danas na Vidovdan ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Zoran Đorđević i direktor Bezbednosno informativne agencije (BIA) Bratislav Gašić. U ime predsednika Srbije… »
Obeležena 631. godišnjica od bitke na Kosovu: Ministar Đorđević predvodio državnu ceremoniju uz poruku "Srbija je svuda…

Obeležena 631. godišnjica od bitke na Kosovu: Ministar Đorđević predvodio državnu ceremoniju uz poruku "Srbija je svuda…

Večernje novosti 28.06.2020
Ministar rada Zoran Đorđević položio venac u ime predsednika Republike Srbije Aleksandra Vučića. KRUŠEVAC –IZASLANIK predsednika Republike Aleksandra Vučića, ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Zoran Đorđević… »
Protiv koronavirusa moramo zajedno: Epidemiološka situacija sve gora, samo ove tri stvari nas spasavaju!

Protiv koronavirusa moramo zajedno: Epidemiološka situacija sve gora, samo ove tri stvari nas spasavaju!

Kurir 28.06.2020
Epidemiološka situacija se pogoršala u Srbiji jer imamo nagli skok novootkrivenih slučajeva infekcije trenutno najopsnijeg virusa na planeti. Juče je u Srbiji bilo 193 potvrđena novootkrivena slučajeva na 8.495 testiranih građana i jedan smrtni… »

Vesti dana »