Povezane vesti

Nastavak provokacija: Opljačkana kuća u Gračanici, Andrejevići noć proveli u dvorištu

Nastavak provokacija: Opljačkana kuća u Gračanici, Andrejevići noć proveli u dvorištu

Beta video 28.06.2020
BEOGRAD - U Gračanici su sinoć nepoznati počinioci upali kroz prozor u kuću Ljubiše Andrejevića, izvršili premetačinu i ukrali dragocene stvari. Najnoviji u nizu napada na imovinu Srba na Kosovu dogodio se dok su Andrejevići bili u gostima kod… »
Ljubiša Andrejević : Patrola policije mi je kazala mi da nemaju forenzičara jer je na bolovanju

Ljubiša Andrejević : Patrola policije mi je kazala mi da nemaju forenzičara jer je na bolovanju

Beta video 28.06.2020
GRAČANICA - ``Došla je patrola policije i kazali mi da nemaju forenzičara jer je na bolovanju. Nisam im dozvolio da ulaze u kuću bez forenzičara, a oni su mi kazali da će sutra doći da obave uviđaj i da idem kod nekog da prespavam, što me je… »
Napad na Srbe uoči vidovdana: Strašan zločin u Gračanici!

Napad na Srbe uoči vidovdana: Strašan zločin u Gračanici!

Pravda 28.06.2020
U Gračanici su sinoć oko 22 sata nepoznati počinioci upali kroz prozor u kuću Ljubiše Andrejevića, izvršili premetačinu i ukrali dragocene stvari. Najnoviji u nizu napada na imovinu Srba na Kosovu i Metohiji dogodio se dok su Andrejevići bili u… »
Napad na Srbe uoči vidovdana: Strašan zločin u Gračanici, Albanci ne prestaju sa provokacijama

Napad na Srbe uoči vidovdana: Strašan zločin u Gračanici, Albanci ne prestaju sa provokacijama

Srbija danas 28.06.2020
U poslednje vreme na Kosovu i Metohiji su učestali napadi na Srbe i njihovu imovinu. U Gračanici su sinoć oko 22 sata nepoznati počinioci upali kroz prozor u kuću Ljubiše Andrejevića, izvršili premetačinu i ukrali dragocene stvari. Najnoviji u… »

Vesti dana »